Tel: +90 (312) 418 20 08 (pbx)
Atatürk Bulvarı No: 135 Kızılay/Ankara

Ankara Dershanesi Bünyesinde verilen Psikolojik Danışmanlık

Kurumumuz Hakkımızda Eğitim Sistemimiz Eğitim Kadromuz Misyon Vizyon Eğitimlerimiz Eğitim Koçluğu Sömestr Kampı Hafıza Teknikleri YGS - LYS 12. Sınıflar YGS- LYS 11. Sınıflar YGS- LYS 10. Sınıflar YGS- LYS 9. Sınıflar YGS- LYS İletişim Danışmanlık Etüt Sistemi Kızılay Butik dershane Ankara Butik Dershane Ankara Temel Lise Ankara Kızılay Dershane TEOG Değişti mi TEOG ne oldu TEOG da Son durum Öğrenci Koçluk Sistemi Butik Dershane Nedir Bursluluk Sınavı YKS ve Dershane Temel Lise Bünyesinde Rehberlik Hizmeti Ankara Dershane ve Değişen Sınav Sistemi Dershane Fiyat Çeşitliliği ve Bizim Fiyat Politikamız Temel Lise Yabancı Dil Eğitimi Temel Lise Seviye Tespit Ankara Dershane ve Psikolog YKS Eğitimimiz Dershane Bünyesinde Verilen Etütler Ankara Dershanesi Bünyesinde verilen Psikolojik Danışmanlık Ankara Temel Lise Bünyesinde YKS eğitimimiz Ankara Dershane Veli Bilgilendirme Sistemi Ankara Butik Dershane ve Temel Lise Rehberlik Servisi YKS Nedir Ankara Dershanesi Öğrenci Koçluğu Ankara Dershane Ödev Takibi Ankara Mezun Dershanesi Öğrenci Etüt Sistemi Özel Ders Nedir Dershanelerin öğrenme ve sınav streslerindeki Etkileri YKS TYT İçerikleri Dershanenimizde Güvenlik TYT YKS KURSU Ankara Dershane ve Başarı Dershane de Ankara Ortadogulular Farkı Ankara Yenimahalle Dershanesi Ankara Matematik Kursu Yaz Okulu Blog Butik Dershane Ayrıcalığı Etkili Ders Çalışma Yöntemleri SINAV KAYGISI SINAV SİSTEMİNDE YAPILAN DEĞİŞİKLER ANKARA DERSHANESİ HİZMETLERİMİZ ANKARA’DA DERSHANE FİYATLARI DERSHANEDEN TEMEL LİSEYE GEÇİŞ Matematik Dershanesi

Ankara Dershanesi Bünyesinde verilen Psikolojik Danışmanlık

Ortadoğulular eğitim kurumları dershane bünyesinde öğrencilerin başarıları ve gelişimleri için psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti sunmaktadır.

Psikolojik danışmanlık


Ankara Kızılay Atatürk bulvarında hizmet vermekte olan Ankara Ortadoğulular Dershanesi öğrencilerin başarıları için yılların bilgi birikimi ve deneyimini kullanarak eğitim kalitesini yükseltmeyi ve başarılı öğrenciler eğitmeyi amaçlamaktadır. Branşında uzman özverili, başarılı, güler yüzlü ve disiplinli öğretmenleri ile en iyi eğitimi sunmaktadır. Öğrencilerin başarıları için her türlü fırsatı sunmakta ve öğrencilerin başarılarını garantilemektedir. Sınava hazırlanan öğrenciler için sınav kaygısı hakkında bilgi verilir. Sınav kaygısı ile nasıl baş edecekleri streslerini nasıl yönetecekleri konusunda detaylı bilgiler verilir. Şiddete maruz kalan öğrenciler tespit edilir ve kim tarafından şiddet uygulandığı bulunur bu durum aileye bildirilir. Eğer şiddeti uygulayan kişi aile üyelerinden biri ise uygun bir psikoloğa veya hastaneye yönlendirilerek bu sorun çözüme ulaştırılır. Ankara’nın en iyi dershanesi olan Ortadoğulular Dershanesi öğrencilerini kendi çocukları kadar benimseyen öğretmenler ve kendi evleri kadar sıcak bir yuva olarak kendilerini iyi hissetmeleri eğitim kalitelerini arttırmaları için faaliyet göstermektedir.
 

Ankara'nın en iyi Dershanesi Ailenin Önemi

 

 Yaş aralığı küçük olan öğrencilerin bu dönemde yaşadığı olaylar öğrendiği tecrübeler oldukça önemlidir ilerideki hayatları için. Bu yüzden bu dönemi en kaliteli şekilde tamamlamaları için dershane bünyesinde bulunan psikolojik danışmanlık hizmeti öğretmenleri eğiterek öğrencilere nasıl yaklaşmaları gerektiği konusunda onları bilgilendirmektedir. Aynı zamanda en önemli faktör olan aileler eğitilerek çocuklarına nasıl davranmaları gerektiği konusunda yol gösteren konferanslar, seminerler söyleşiler düzenlenip davet edilmektedirler. Bireysel problemleri olan çocuklar PDR hocası ile seanslar planlayıp bu seanslara düzenli olarak gelmesi hedeflenir. Cinsel istismara uğrayan öğrenciler gerekli birimlere sevk edilir ve ailelerinin suçlayıcı bir tavır göstermemeleri için aile görüşmeleri de planlar. Madde kullanımı olan öğrenciler de tespit edilip aileleri bilgilendirilir ve tedavi için çözüm yolları aranır. Ergenlik döneminde olan bu öğrenciler bütün konulan zararlı maddeler konusunda detaylı olarak bilgilendirilirler. Stresle başa çıkma kaygı yönetimi, verimli ders çalışma yöntemleri öğretilir.

Ankara Kızılay Atatürk bulvarında hizmet vermekte olan Ortadoğulular eğitim kurumları öğrencilerin başarıları için yılların bilgi birikimi ve deneyimini kullanarak eğitim kalitesini yükseltmeyi ve başarılı öğrenciler eğitmeyi amaçlamaktadır. Branşında uzman özverili, başarılı, güler yüzlü ve disiplinli öğretmenleri ile en iyi eğitimi sunmaktadır. Öğrencilerin başarıları için her türlü fırsatı sunmakta ve öğrencilerin başarılarını garantilemektedir.