Tel: +90 (312) 418 20 08 (pbx)
Atatürk Bulvarı No: 135 Kızılay/Ankara

Dershanenimizde Güvenlik

Kurumumuz Hakkımızda Eğitim Sistemimiz Eğitim Kadromuz Misyon Vizyon Eğitimlerimiz Eğitim Koçluğu Sömestr Kampı Hafıza Teknikleri YGS - LYS 12. Sınıflar YGS- LYS 11. Sınıflar YGS- LYS 10. Sınıflar YGS- LYS 9. Sınıflar YGS- LYS İletişim Danışmanlık Etüt Sistemi Kızılay Butik dershane Ankara Butik Dershane Ankara Temel Lise Ankara Kızılay Dershane TEOG Değişti mi TEOG ne oldu TEOG da Son durum Öğrenci Koçluk Sistemi Butik Dershane Nedir Bursluluk Sınavı YKS ve Dershane Temel Lise Bünyesinde Rehberlik Hizmeti Ankara Dershane ve Değişen Sınav Sistemi Dershane Fiyat Çeşitliliği ve Bizim Fiyat Politikamız Temel Lise Yabancı Dil Eğitimi Temel Lise Seviye Tespit Ankara Dershane ve Psikolog YKS Eğitimimiz Dershane Bünyesinde Verilen Etütler Ankara Dershanesi Bünyesinde verilen Psikolojik Danışmanlık Ankara Temel Lise Bünyesinde YKS eğitimimiz Ankara Dershane Veli Bilgilendirme Sistemi Ankara Butik Dershane ve Temel Lise Rehberlik Servisi YKS Nedir Ankara Dershanesi Öğrenci Koçluğu Ankara Dershane Ödev Takibi Ankara Mezun Dershanesi Öğrenci Etüt Sistemi Özel Ders Nedir Dershanelerin öğrenme ve sınav streslerindeki Etkileri YKS TYT İçerikleri Dershanenimizde Güvenlik TYT YKS KURSU Ankara Dershane ve Başarı Dershane de Ankara Ortadogulular Farkı Ankara Yenimahalle Dershanesi Ankara Matematik Kursu Yaz Okulu Blog Butik Dershane Ayrıcalığı Etkili Ders Çalışma Yöntemleri SINAV KAYGISI SINAV SİSTEMİNDE YAPILAN DEĞİŞİKLER ANKARA DERSHANESİ HİZMETLERİMİZ ANKARA’DA DERSHANE FİYATLARI DERSHANEDEN TEMEL LİSEYE GEÇİŞ Matematik Dershanesi

Dershanenimizde Güvenlik

Eğitim sürecinde çocuklarımız evlerinden daha çok vakitlerini okullar, dershaneler gibi eğitim kurumlarında geçirmektedir.  Bu zorlu süreçte velilerimiz çocukları konusunda hep bir endişe içindedir. Bunun sebebi ise ev dışında çocuklarının başına bir şey geleceği korkusudur. Bu korkunun önüne geçmek adına zaman zaman çeşitli önemler alırlar.Peki bu önlemlerne kadar faydalı olacak. Her ne kadar aileler istemese de bazı hususlarda yeterli olamayacaklardır. Bu noktada öğrencinin kayıtlı olduğu eğitim kurumuna büyük roller düşmektedir. Öğrencilere sağlayacakları güvenlik önlemleri sayesinde ailelerin gözü arkada kalmayacaktır.Velilerimizin bu hususta çocukları için alacakları en iyi önlem onları güvenli bir eğitim kurumuna kayıt ettirmeleridir. Biz Ankara dershanesiOrtadoğulular eğitim kurumları olarak güvenliğe büyük ölçüde önem vermekteyiz. Siz değerli velilerimizin kıymetli çocuklarını kendi çocuğumuz gibi gözetmekteyiz.Ortadoğulular eğitim kurumları olarak velilerimiz kadar öğrencilerimizin bir diğer ailesi on altı yıldır hizmet vermekteyiz. Ankara dershanesi olarak öğrencilerimizin ailesi kadar onları düşünmekteyiz. Ankara Kızılay dershanesi bünyesinde öncelikle öğrencilerimize dağıttığımız öğrenci kartları ile okula giriş çıkış saatlerini belirlemekteyiz. Öğrenci kartını basmadan kuruma giremeyeceği için öğrencinin giriş saatini belirlemiş oluyoruz. Ankara dershanesi olarak sınıflarda saatlik alınan yoklamalarla beraber öğrencinin kurumda olsa da derse giriş çıkışını öğreniyoruz. Velilerimize öğrencinin ders takibi konusunda bilgilendirme mesajları gönderiyoruz. Böylelikle velilerimiz çocuklarının hangi saatler içerisinde dershanede olduğunu hangi saatlerde derse girdiğini öğrenmiş olur. Ankara dershanesi olarak yedi yirmi dört güvenlik kamerası ile kurumumuz izlenmektedir.Ankara dershanesi olarak her katımızda güvenlik kamerası yer almaktadır. Bu sayede her dakika Ortadoğulular eğitim kurumları olarak gözümüz öğrencilerimizin üzerindedir. Ankara dershanesi olarak her teneffüs saatinde nöbetçi öğretmenlerimiz koridorlar da yer almaktadır. Olası bir kavga veya kötü bir duruma karşı öğretmenlerimiz hazır durumda beklemektedir. Ankara Kızılay’da yer alan yedi katlı dershanemizde olası kötü durumlar karşısında her katın arasında fileler yer almaktadır. Böylece öğrencilerimizin güvenliği konusunu bir kat daha artırmış oluruz.Ankara dershanesi olarak binamızda bulunan ecza dolabımız sayesinde öğrencinin küçük yaralanmaları veya ağrıları gibi hususlarda önem amaçlı tam tedbir birçok ilaç, sargı bezi gibi bulundurmaktayız. Ankara’nın tam merkezinde Kızılay’da yer alan dershanemiz de olası öğrenci fenalaşmalarına karşı öğrenciler hastaneye yakın olmaları öğrencilerimizin ve velilerimizin için en büyük avantajdır.Ortadoğulular eğitim kurumlarıolarak güvenlik konusunda Ankara dershanelerinin arasında en iyilerinden biriyiz.

Ortadoğulular eğitim kurumları olarak on altı yıllık tecrübemiz sayesinde ve siz velilerimizin içlerinin rahat edebileceği gözünün arkada kalmayacağı güvenlik önlemleri ile ev dışında da öğrencilerimizin ebeveynleri olmaya hazırız.