KEÇİÖREN TYT KURSU

Ortadoğulular Kurs Merkezleri KEÇİÖREN TYT KURSU

20.6.2019       143      


KEÇİÖREN TYT KURSU

KEÇİÖREN TYT KURSU

İyi bir üniversiteye gitmek, gelinen çağ ve ekonomik gelişmeler ışığında her geçen gün önemini artırıyor. Seçme aşamasında olduğunuz  üniversite ,iyi bir kariyer elde etmek ve üst düzey bir hayat standartına ulaşmanız  için temel taşı niteliğinde. Bu süreç eğitim hayatınızın  en önemli ve son eğitim basamağı olduğundan dolayı elbette diğerlerinden daha zor olacaktır. Üniversite hayatında alınan sorumluluklar ve ilk  kendi ayaklarınız   üzerinde durma girişimleri için, şuan önünüzde bir dağ gibi görünen TYT – AYTsüzgecinden geçmeniz gerekiyor .Öncelikle gözümüze bir çığ gibi görünen TYT  nedir ? Ona bir göz atalım.

Eski adıyla YGS-LYS olarak bildiğimiz üniversiteye geçiş sınavı , artık hem içerik hem de isim bakımından bazı değişikliklere uğradı. Yeni adıyla bu sınav TYT-AYT olarak öğrencilerin hayatına girdi. Mart ve Haziran aylarında olmak üzere iki farklı döneme yayıldı. Adayların stres yönetimi ve kaygı durumları açısından aralıklı olması olumlu bir durumdur. İki oturumdan oluşan mevcut sınav, cumartesi ve pazar günü gerçekleştiriliyor. Üniversiteye yerleşmek isteyen adayların zorunlu olarak girmesini gerektiren  ilk oturum (eski adıyla YGS ) TYT ‘dir.

Kaygıyı En Aza İndiren: Keçiören TYT Kursu

Sistemli bir çalışma , zor gibi görünen üniversite sınavında başarıya ulaşmak için ilk adım.Bunun yanı sıra öğrencinin sosyal ve psikolojik açıdan kendini iyi hissetmesi de başarının anahtarı. Biz Keçiören TYT  kursu olarak adayların, sosyal açıdan rahatlayıp,sınav stresini atmaları için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Yine aynı şekilde öğrencilerin psikolojik olarak destek alabilecekleri Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik hizmeti sunarak onların sıfır kaygı düzeyine ulaşmalarını sağlıyoruz.

Eğitimde kaliteyi ön planda tutan Keçiören TYT  kursu olarak , değerli öğrencilerimizin müfredat sürecinde tamamlayamadığı ya da eksik olduğunu düşündüğü her konuda birebir eğitim vererek onları bu yarışa hazırlıyoruz.

Başarı bir süreç ve ekip çalışması gerektiren bir olgu olduğundan dolayı  biz velileri de bu bütünün içine katıyoruz. Keçiören TYT  kursu üniversite adaylarına ferah bir sınıf ortamında az sayıda kişinin yer aldığı kaliteli bir sınav maratonu sunuyor. Siz de bu değerli ve eğlenceli sınav sürecine katılmak istiyorsanız Keçiören TYT  kursu ile birebir görüşme sağlayabilirsiniz.

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Eryaman Lgs Kursları

Eryaman Lgs Kursları

Öğretim yılı başında dersler programa uygun olarak öğretilir. Öğretmenlerimiz eryaman lgs kursları kapsamında “akıllı tahta” kullanarak dersler yür...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Kurs Merkezleri Keçiören Ayt Kursu

Keçiören Ayt Kursu

Seçtiğimiz üniversite ,iyi bir kariyer elde etmek ve üst düzeylere ulaşmak için geçtiğimiz en önemli ve son eğitim basamağı.Kendi ayaklarımız  üzer...

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.