HEMEN BAŞVUR Ankara dershanesinde sınava hazırlık | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

Ankara dershanesinde sınava hazırlık

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ankara dershanesinde sınava hazırlık


Ankara dershanesinde sınava hazırlık

Sınav sisteminin her yıl düzenli olarak değiştiği ve giderek eleyici zor bir sınav haline geldiği gözden kaçınılmaz bir gerçektir. Bu durum hem üniversiteye giriş sınavlarında hem de liseye giriş sınavları için geçerlidir. Bir yandan hayatlarında ilk defa merkezi sınava girecek lise adayı öğrenciler bir yanda da hayatlarına büyük ölçüde şekil verecek olan sınava hazırlanan üniversite adayı öğrenciler... Bu süreç içerisinde öğrencilerin gecelerini gündüzlerine katarak ders çalıştıklarını görmekteyiz. Okul ve dershane arasında hem maddi hem de manevi açıdan yorulduklarını görmekteyiz. Ne yazık ki sınava hazırlanan öğrenciler için okullarda verilen eğitimler yeterli gelmemektedir. Bu sebeple ek bir eğitim desteğine ihtiyaç duymaları gayet olağan bir durum haline gelmiştir. Az öncede bahsettiğimiz gibi son zamanlarda sınav sisteminin devamlı olarak değişmesi ve sınavların zor bir hal alması dershane gerekliliğinin en temel etkenlerinden biridir. Öğrencinin dershane okul arasında yorulurken bunların sonucunu en iyi şekilde alabilmesi için dershane gerekliliğinin yanında en iyi eğitimi veren dershanede eğitim alma gerekliliği önde gelmektedir. Günümüzde dershane sayıları bu doğrultuda çok sayıda yer almaktadır. Bu konunun üzerindeki hassasiyetimizin temelide budur. Misal olarak ülkemizin başkenti Ankara’da dershane sayıları oldukça fazladır. Yoğun nufüs ve eğitim alanında birçok okulu barındırmasıyla bu sayının gayet normal olduğunu söylebiliriz. Ankara’daki dershanelerin içeriğine baktığımızda yüksek düzeyde eğitim veren dershanelerin yanında daha ortalama düzeyde eğitim veren dershanelerde yer almaktadır. Bunların içerisinden öğrencinin en iyi şekilde eğitim almalarını sağlayacak dershaneyi bulmada ince eleyip sık dokumak gerekmektedir. Ankara’daki dershaneler üzerinden gelen bir değerlendirme yaparak araştırarak kendilerine en iyi eğitimi sağlayacaklarını inandıkları dershaneye kayıt olabilirler.

Ankara’daki en iyi dershane dediğimizde akıllara ilk gelen yer Ortadoğulular eğitim kurumlarıdır. Verdiğimiz kaliteli eğitim ile beraber öğrencilerimizi en iyi şekilde sınavlara hazırlamaktayız. Ankara dershanesi olarak kurumumuz 2002’den bu yana eğitim öğretim sektörünün içerisinde elde ettiği başarılar ile beraber Ankara’da en çok tercih edilen dershane haline gelmiştir. Peki ortadoğulular eğitim kurumlarının bu denli tercih edilmesinin sebepleri nelerdir maddeler halinde inceleyelim.

  • Ankara dershanesi olarak butik eğitim anlayışını benimsediğimiz için sınıf mevcutlarını 8 -10 öğrenci olarak belirledik.
  • Ankara dershanesinde yer alan öğrencilere her hafta düzenli olarak yeni sınav sistemine uygun deneme sınavları uygulanmaktadır.
  • Ankara dershanesinde yer alan bir öğrencinin sınav kaygısı veya korkusunun önüne geçilmesi adına eğitim koçları ve psikolojik danışmanlık hizmetleri yer almaktadır.
  • Ankara dershanesi olarak öğrencilerimizin ve kurumumuzun en büyük avantajları alanında kendini geliştirmiş uzman öğretmen kadromuzdur. Sınav hazırlık senesinde öğrencilerin eksiklerini tamamlamak adına özverili bir dönem geçirmektedirler.
  • Ankara dershanesinde öğrenciler yeninlenen sınav sistemine karşı kaynak bulmada sıkıntı yaşamazlar. Kurumumuz bünyesinde dağıtılan zengin kaynaklar ile beraber öğrenci hem soru çözme hem konu çalışma imkanı yakalamaktadır.
  • Öğrencilerimizin tatil süreçlerini verimli geçirmelerinin adına matematik yaz kampı ve yarıyıl kampları düzenlemekteyiz. Böylelikle öğrenciler hem tatil süreçlerini değerlendirmiş olurken hem de rakiplerinden bir adım önde olma fırsatı yakalamaktadır.
  • Ankara dershanesi olarak öğrencinin derslerde anlamadıkları konuları veya yapamadıkları soruları çözmek adına bireysel etüt kolaylıkları sunmaktayız. Öğretmen – öğrenci birebir geçen etütlerde öğrencinin kafasında herhangi bir eksik kalmaması sağlanır. Sınava hazırlıkta en büyük avantajlardan biridir.

Ankara dershanesi sınava hazırlık fırsatlarından yararlanmak adına sizleride kurumumuza davet ediyoruz.

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Kızılay dershane

Kızılay dershane

Uzun yıllardan bu yana dershaneler hem okulların hem de sınavlarda öğrencinin en büyük yardımcıları arasında yer almaktadır.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ankaradaki en iyi dershane

Ankaradaki en iyi dershane

Ankara’daki en iyi dershanesi olan kurumumuz sağladığı avantajlar ve 16 yıla dayanan tecrübesi ile birçok velinin ve öğrencinin tercihi haline gelm...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.