ANKARA DERSHANESİNDE SINAVA HAZIRLIK

Yayımlanma Tarihi 13.9.2018


ANKARA DERSHANESİNDE SINAVA HAZIRLIK

Sınav sisteminin her yıl düzenli olarak değiştiği ve giderek eleyici zor bir sınav haline geldiği gözden kaçınılmaz bir gerçektir. Bu durum hem üniversiteye giriş sınavlarında hem de liseye giriş sınavları için geçerlidir. Bir yandan hayatlarında ilk defa merkezi sınava girecek lise adayı öğrenciler bir yanda da hayatlarına büyük ölçüde şekil verecek olan sınava hazırlanan üniversite adayı öğrenciler... Bu süreç içerisinde öğrencilerin gecelerini gündüzlerine katarak ders çalıştıklarını görmekteyiz. Okul ve dershane arasında hem maddi hem de manevi açıdan yorulduklarını görmekteyiz. Ne yazık ki sınava hazırlanan öğrenciler için okullarda verilen eğitimler yeterli gelmemektedir. Bu sebeple ek bir eğitim desteğine ihtiyaç duymaları gayet olağan bir durum haline gelmiştir. Az öncede bahsettiğimiz gibi son zamanlarda sınav sisteminin devamlı olarak değişmesi ve sınavların zor bir hal alması dershane gerekliliğinin en temel etkenlerinden biridir. Öğrencinin dershane okul arasında yorulurken bunların sonucunu en iyi şekilde alabilmesi için dershane gerekliliğinin yanında en iyi eğitimi veren dershanede eğitim alma gerekliliği önde gelmektedir. Günümüzde dershane sayıları bu doğrultuda çok sayıda yer almaktadır. Bu konunun üzerindeki hassasiyetimizin temelide budur. Misal olarak ülkemizin başkenti Ankara’da dershane sayıları oldukça fazladır. Yoğun nufüs ve eğitim alanında birçok okulu barındırmasıyla bu sayının gayet normal olduğunu söylebiliriz. Ankara’daki dershanelerin içeriğine baktığımızda yüksek düzeyde eğitim veren dershanelerin yanında daha ortalama düzeyde eğitim veren dershanelerde yer almaktadır. Bunların içerisinden öğrencinin en iyi şekilde eğitim almalarını sağlayacak dershaneyi bulmada ince eleyip sık dokumak gerekmektedir. Ankara’daki dershaneler üzerinden gelen bir değerlendirme yaparak araştırarak kendilerine en iyi eğitimi sağlayacaklarını inandıkları dershaneye kayıt olabilirler.

Ankara’daki en iyi dershane dediğimizde akıllara ilk gelen yer Ortadoğulular eğitim kurumlarıdır. Verdiğimiz kaliteli eğitim ile beraber öğrencilerimizi en iyi şekilde sınavlara hazırlamaktayız. Ankara dershanesi olarak kurumumuz 2002’den bu yana eğitim öğretim sektörünün içerisinde elde ettiği başarılar ile beraber Ankara’da en çok tercih edilen dershane haline gelmiştir. Peki ortadoğulular eğitim kurumlarının bu denli tercih edilmesinin sebepleri nelerdir maddeler halinde inceleyelim.

  • Ankara dershanesi olarak butik eğitim anlayışını benimsediğimiz için sınıf mevcutlarını 8 -10 öğrenci olarak belirledik.
  • Ankara dershanesinde yer alan öğrencilere her hafta düzenli olarak yeni sınav sistemine uygun deneme sınavları uygulanmaktadır.
  • Ankara dershanesinde yer alan bir öğrencinin sınav kaygısı veya korkusunun önüne geçilmesi adına eğitim koçları ve psikolojik danışmanlık hizmetleri yer almaktadır.
  • Ankara dershanesi olarak öğrencilerimizin ve kurumumuzun en büyük avantajları alanında kendini geliştirmiş uzman öğretmen kadromuzdur. Sınav hazırlık senesinde öğrencilerin eksiklerini tamamlamak adına özverili bir dönem geçirmektedirler.
  • Ankara dershanesinde öğrenciler yeninlenen sınav sistemine karşı kaynak bulmada sıkıntı yaşamazlar. Kurumumuz bünyesinde dağıtılan zengin kaynaklar ile beraber öğrenci hem soru çözme hem konu çalışma imkanı yakalamaktadır.
  • Öğrencilerimizin tatil süreçlerini verimli geçirmelerinin adına matematik yaz kampı ve yarıyıl kampları düzenlemekteyiz. Böylelikle öğrenciler hem tatil süreçlerini değerlendirmiş olurken hem de rakiplerinden bir adım önde olma fırsatı yakalamaktadır.
  • Ankara dershanesi olarak öğrencinin derslerde anlamadıkları konuları veya yapamadıkları soruları çözmek adına bireysel etüt kolaylıkları sunmaktayız. Öğretmen – öğrenci birebir geçen etütlerde öğrencinin kafasında herhangi bir eksik kalmaması sağlanır. Sınava hazırlıkta en büyük avantajlardan biridir.

Ankara dershanesi sınava hazırlık fırsatlarından yararlanmak adına sizleride kurumumuza davet ediyoruz.


9. Sınıflar YKS - AYT 10. Sınıflar YKS - AYT 11. Sınıflar YKS - AYT 12. Sınıflar YKS - AYT Kızılay Butik Dershane Ankara Butik Dershane Ankara Temel Lise Ankara Kızılay Dershane TEOG Kursları Öğrenci Koçluğu Butik Dershane Avantajları Butik Dershane Nedir? Ankara Kızılay`ın En iyi Dershanesi Bursluluk Sınavı YKS ve Dershane Temel Lise Bünyesinde Rehberlik Hizmeti Ankara Dershane ve Değişen Sınav Sistemi Dershane Fiyat Çeşitliliği ve Bizim Fiyat Politikamız Temel Lise Yabancı Dil Eğitimi Temel Lise Seviye Tespit Ankara Dershane ve Psikolog YKS Eğitimimiz Dershane Bünyesinde Verilen Etütler Ankara Dershanesi Bünyesinde verilen Psikolojik Danışmanlık Ankara Temel Lise Bünyesinde YKS eğitimimiz Ankara Dershane Veli Bilgilendirme Sistemi Ankara Butik Dershane ve Temel Lise Rehberlik Servisi YKS Nedir? Ankara Dershanesi Öğrenci Koçluğu Ankara Dershane Ödev Takibi Ankara Mezun Dershanesi Öğrenci Etüt Sistemi Özel Ders Nedir? Dershanelerin Öğrenme ve Sınav streslerindeki Etkileri YKS TYT İçerikleri Dershanenimizde Güvenlik TYT YKS KURSU Ankara Dershane ve Başarı Dershanede Ankara Ortadoğulular Farkı Ankara Yenimahalle Dershanesi Ankara Matematik Kursu Yaz Okulu Butik Dershane Ayrıcalığı Etkili Ders Çalışma Yöntemleri Sınav Kaygısı Sınav Sisteminde Yapılan Değişiklikler Ankara Dershanesi Hizmetlerimiz Dershaneden Temel Liseye Geçiş Matematik Dershanesi KIZILAY’DA DERSHANE ANKARA DERSHANESİNDE SINAVA HAZIRLIK ANKARA’DAKİ EN İYİ DERSHANE ANKARA TYT - YKS EĞİTİMİMİZ KIZILAY MATEMATİK KURSU Gölbaşı`ndaki Dershaneler Etimesgut`taki Dershaneler Sincan`daki Dershaneler Mamak`taki Dershaneler Ankara Dershane Çankaya Dershane Pursaklar`daki Dershaneler Kızılay`daki Özel Liseler Yaşamkent`teki Dershaneler Ümitköy`deki Dershaneler Batıkent`teki Dershaneler MYS KURSU ANKARA TYT AYT Kursu NEREYİ DÜŞLÜYORSAN ORAYA AİTSİN... Ankara Özel Anadolu Liseleri Listesi Yenimahalledeki Dershaneler Ankara Dershane Çayyolundaki Dershaneler ANKARA’DAKİ EN İYİ DERSHANELER EĞİTİMİN ÖNEMİ SINAV SİSTEMİNDE YAPILAN DEĞİŞİKLER Pursaklar Dershane MEZUNA KALMA MESELESİ MATEMATİĞİN ÖĞRETİMİNDE YAŞANILAN ZORLUKLAR Ankara Dershane Sınavlara Hazırlık Etlik Dershane Ankara Dershane Önerisi ERYAMAN DERSHANELERİ KIZILAYDAKİ EN İYİ DERSHANELER KIZILAY DERSHANE ÜCRETLERİ YKS Kursları Kızılay Kızılay Kurs KIZILAYDAKİ YKS KURSLARI SİNCAN DERSHANELERİ BATIKENT DERSHANELERİ KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER ANKARADAKİ MYS DERSHANELERİ Çankayadaki Dershaneler KIZILAYDAKİ DERSHANELER TYT DERSHANESİ KIZILAY YKS DERSHANESİ ANKARA ERYAMANDAKİ DERSHANELER ANKARA ÖZEL ORTAOKUL ANKARA ÖZEL İLKOKUL