Ankara Yenimahalle Dershanesi

Yayımlanma Tarihi 29.8.2018


Ankara Yenimahalle Dershanesi

Kişi eğitim sürecinde çoğu zaman destek ihtiyacı duyabilir. İlk olarak ailede başlayan eğitimini tamalayan birey bir süreden sonra okul hayatına atılır. Zorlu ve uzun bir süreç olan eğitim hayatında bazen sadece ailelerin destekleri yeterli olmayabilir. Bu etapta aileler okula ek olarak dershane alternetifini eğitime destek amaçlı düşünürler. Bazı aileler çok doğru bulmasalar da her yıl düzenli olarak değişen sınav sistemini düşündüğümüzde ve günümüz şartları altında bu zorunluluk haline gelmiştir. Öğrencilerin ve velilerin vereceği kararlar bu kısımda çok önemlidir. Bu zorlu süreçte alacakları eğitim desteğinin hem verimli hem de öğrenciye katkıda bulunacak bir dershane seçmeleri gerekmektedir.
Ankara Yenimahalle Dershanesi olarak bünyemizde yer alan öğrencilerimize aile sıcaklığında sağladığımız kaliteli eğitimle beraber ebeveynlerinden sonra en büyük destekçileriyiz. Ankara Yenimahalle Dershanesi olarak öğrencilerimize sağladığımız ayrıcalıklardan bahsedelim. Ankara Yenimahalle Dershanesi bünyesinde döneme yaz kampı ile başlıyoruz. Beş ağustos tarihinde başlayan yaz kampında ilk önce seviye tespit sınavı ile yapılmaktadır. Yapılan seviye tespit sınavı ile öğrencileri sınıflara yerleştiriyoruz. Kamp sürecinde öğrencilerimiz sadece matematik dersi görmektedir. Bunun sebebi ise matematik her öğrencinin sıkıntı çektiği ana ders olmasıdır. Böylelikle öğrenci matematik dersini yaz kampında halletmiş bir şekilde döneme başlar. Ankara Yenimahalle Dershanesi olarak asıl döneme eylülde başlamaktayız. Yaz kampında olduğu gibi tekrar seviye tespit sınavı ile döneme başlıyoruz. Öğrencileri aldıkları puan doğrultusunda sınıflara yerleştiriyoruz. Dönem içinde tekrarlanan sınavla öğrenciler sınıf atlama imkanı yakalamaktadır. Böylelikle öğrenci kendi içerisinde hırs yapıp daha iyi sonuçlar almak adına daha çok ders çalışmaları konusunda onları teşfik etmiş oluyoruz. Ankara Yenimahalle Dershanesi olarak alanında kendini geliştirmiş uzman öğretmenlerimiz öğrencilerle uyumlu, güler yüzlü olmaları  öğrencilerimizin en büyük avantajlarından biridir. Butik Dershane mantığında bir eğitim benimsediğimiz için sınıf sayılarımız 10-12 arasında değişmektedir. Böylelikle öğrenci kalabalık sınıflarda dersten uzak olmak yerine özel ders alıyormuş gibi birebir ders işlemektedir. Bu da derslerin daha verimli ve dolu geçmesini sağlamaktadır. Ankara Yenimahalle Dershanesi olarak kayıt yaptıran öğrencilerimize dağıttığımız kaynaklarla branş öğretmenlerimiz tarafından haftalık düzenli ödevler verilmektedir. Verinlen ödevler bir sonraki hafta kontrol edilmektedir. Bu sayede öğrenciler düzenli olarak ödev yapmaya ve soru çözmeye teşfik edilmiş olurlar. Ankara Yenimahalle Dershanesi olarak bünyemizde barınan aktif rehberlik öğretmenlerimiz de öğrencilerimizin dershane içerisinde ebeveynleridir. Öğrencilerimizin sıkıntılarını dinlemekte, hedefleri doğrultusunda yöneltmede ve çalışma programları konusunda yardım etmektedir. Ankara Yenimahalle Dershanesi olarak rehberlik öğretmenlerimiz tarafından her öğrenci için birebir hazırlanan ders programları sayesinde öğrenci düzenli bir şekilde ders çalışmayı ve haftalık düzenli olarak soru çözmeyi öğrenir. Bu sayede öğrencinin canını sıkan ders çalışma konusunu hayatlarının bir parçası haline getirir. Ankara Yenimahalle Dershanesi olarak en büyük önceliğimiz bu husustur.
Bünyemizde yer alan uzman psikologlarımız öğrencinin üzerinde var olan sınav kaygısı ve kişisel sıkıntıları için her öğrenci ile birebir seans düzenlemektedir. Sınav döneminde öğrenci daha iyi sonuçlar alabilecekken sınav kaygısı sebebiyle daha düşük sonuçlar almasının önüne geçiyoruz. Böylelikle öğrenci hak ettiği başarıya ulaşmaktadır. Ankara Yenimahalle Dershanesi olarak ilk dönemi bitirdiğimiz süreçte öğrencilerimize bir haftalık hızlandırılmış yarıyıl kampına alıyoruz. Dönem içinde
işlenilen konuları test ve konu tekrarları ile pekiştirmelerini sağlıyoruz. Bu sayede öğrenciler birinci dönemin konularını kafalarında tamamlamış bir şekilde yeni döneme başlamaktadır. Ankara Yenimahalle Dershanesi olarak öğrencinin tüm konularını tamamlamış eksizsiz bir biçimde karşılarına çıkacak olan sınava girmeleri tek hedefimiz haline gelmiştir. Ankara Yenimahalle Dershanesi olarak mayıs ayında tüm derslerde konuları bitirip bir aylık süreçte öğrencilerimiz devamlı olarak deneme sınavları yapmaktayız. Öğrenci bu süreçte hem sürekli olarak kendini denemiş olur hem de bir ay boyunca sınav alıştırması yapar. Asıl sınava bir ay önceden yapılan denemelerle beraber öğrencinin üzerinde olan sınav stresini en aza indirgemiş olmaktayız. Ankara Yenimahalle Dershanesi olarak sağladığımız birçok imkan ve kaliteli eğitimin sebebiyle velilerin gözü istemsiz korkmaktadır. Onları haklı bulmakla beraber alternetif dershanelere göre daha uygun fiyatta eğitim hizmeti verdiğimizi söyleyebilir. Bunun sebepleri arasında öğrencinin bizden alacağı verimin önde gelmesidir. Ankara Yenimahalle Dershane olarak verdiğimiz on altı yıllık eğitim tecrübesi ile maddiyatı her zaman ikinci planda tutmaktayız. Bizim için önemli olan öğrencinin hedefine ulaşması ve hak ettiği başarıya ulaşmasıdır. Ankara Yenimahalle Dershanesi olarak öğrencinin eğitim sürecinde en büyük yardımcısı ve ailelerinizden sonra ilk yol gösteren biz olmak için siz kıymetli öğrencilerimizi yanımızda görmekten mutluluk duyarız.

Dershanede Ankara Ortadoğulular Farkı

Ankara Dershanesi en büyük avantajlarından biri bünyesinde bulundurduğu alanların da uzman ekipleri, rehber öğretmenleri, psikologları, eğitim koçları ve öğrenci koçlarıdır.

← Devamını Oku

Ankara Matematik Kursu Yaz Okulu

Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak her sene başarı ile gerçekleştirdiğimiz ve katılan öğrencilerin memnun kaldığı matematik yaz okulu ve öğrencileri daha çok memnun eden matematik kampı bu yıl 25 haziran tarihinde başlayacak.

Devamını Oku →

9. Sınıf YKS SINAVI (TYT - AYT)

9. sınıflara özel bir programdır. Uzman ders öğretmenlerinden birebir etüt verilir. Uzman rehber öğretmenlerinden psikolojik destek verilir. Uzman eğitim koçlarından profesyonel eğitim koçluğu verilir.

Devamını Oku →

10. Sınıf YKS SINAVI (TYT - AYT)

10. sınıflara özel bir programdır. Uzman ders öğretmenlerinden birebir etüt verilir. Uzman rehber öğretmenlerinden psikolojik destek verilir. Uzman eğitim koçlarından profesyonel eğitim koçluğu verilir. Bir yıl boyunca toplam 656 saat ders

Devamını Oku →

11. Sınıf YKS SINAVI (TYT - AYT)

11. sınıflara özel bir programdır. Uzman ders öğretmenlerinden birebir etüt verilir. Uzman rehber öğretmenlerinden psikolojik destek verilir. Uzman eğitim koçlarından profesyonel eğitim koçluğu verilir. Bir yıl boyunca toplam 808 saat ders

Devamını Oku →

11. Sınıf YKS SINAVI (TYT - AYT)

12. sınıflara özel bir programdır. Uzman ders öğretmenlerinden birebir etüt verilir. Uzman rehber öğretmenlerinden psikolojik destek verilir. Uzman eğitim koçlarından profesyonel eğitim koçluğu verilir. Bir yıl boyunca toplam 1055 saat ders

Devamını Oku →
Ankara Butik Dershane

Ankara Butik Dershane

Ankara da Butik Dershanesiyle hizmet veren ortadoğulular eğitim kurumu az Mevcutlardan oluşan gruplarıyla ek binasında faaliyet göstermektedir. Butik dersane kısmında öğrencilerin rahat edebilmesi açısından zaten az Sayılarda sınıf mevcudu olmasına rağmen sınıf miktarını da çok fazla tutmamaktadır.

Devamını Oku →
Ankara Kızılay Dershane

Ankara Kızılay Dershane

Öğrencilerin okullarındaki derslerine destek nitediğinde eğitim için Ortadoğulular Eğitim Kurumu en doğru adrestir. Hangi derste başarısız ise öğrenci öncelik bu derste ki açığını kapatıp üst noktaya getirmektir.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


YKS Kursu Ankara Kızılaydaki YKS dershaneleri Kızılay’ın En İyi Dershanesi Kızılaydaki dershaneler Kızılay dershane Kızılay Butik Dershane Önerisi Dershane Ankara Ankarada dershane Ümitköydeki dershaneler Ankara özel öğretim kursu fiyatları Ankaradaki En İyi Dershaneler Ankaranın en iyi sayısal dershanesi Ankara dershane fiyatları Dershaneler Batıkent Çayyolundaki dershaneler Ankaradaki dershaneler Ankara YKS kursları Ankara Dershane Önerisi Ankaradaki en iyi dershaneler YKS kursu Ankara Dershaneler Batıkent Etimesgut dershane Ankara dershane önerisi Çankaya dershane Mersin dershane Çankaya dershane yorumları Batıkent Dershane Önerisi Ankaradaki YKS dershaneleri Yaşamkent butik dershane YKS Kursları Kızılay Ankara mezun için dershane Kızılay dershaneler Yaşamkent dershane Ankarada dershane ANKARA DERSHANE ÜCRETLERİ Etlikteki Dershaneler Çankaya Dershaneleri İstanbul dershane Ankaradaki Tyt Dershaneleri Kızılaydaki MYS Dershaneleri Etimesguttaki dershaneler Ankara dershane Ankara özel öğretim kursu Kızılay butik dershane fiyatları Ortadoğulular Eğitim Kurumu Ankaradaki dershaneler Ankaradaki özel anadolu liseleri Ankaranın en iyi dershaneleri Çankayanın en iyi dershanesi YKS Kursu Kızılay TEOG Kursları Öğrenci Koçluğu Butik Dershane Avantajları Butik Dershane Nedir? Ankara Kızılayın En iyi Dershanesi Bursluluk Sınavı YKS ve Dershane Temel Lise Bünyesinde Rehberlik Hizmeti Ankara Dershane ve Değişen Sınav Sistemi Dershane Fiyat Çeşitliliği ve Bizim Fiyat Politikamız Temel Lise Yabancı Dil Eğitimi Temel Lise Seviye Tespit Ankara Dershane ve Psikolog YKS Eğitimimiz Dershane Bünyesinde Verilen Etütler Ankara Dershanesi Bünyesinde verilen Psikolojik Danışmanlık Ankara Temel Lise Bünyesinde YKS eğitimimiz Ankara Dershane Veli Bilgilendirme Sistemi Ankara Butik Dershane ve Temel Lise Rehberlik Servisi YKS Nedir? Ankara Dershanesi Öğrenci Koçluğu Ankara Dershane Ödev Takibi Ankara Mezun Dershanesi Öğrenci Etüt Sistemi Özel Ders Nedir? Dershanelerin Öğrenme ve Sınav streslerindeki Etkileri YKS TYT İçerikleri Dershanenimizde Güvenlik TYT YKS kursu Ankara Dershane ve Başarı Dershanede Ankara Ortadoğulular Farkı Ankara Yenimahalle Dershanesi Ankara Matematik Kursu Yaz Okulu Butik Dershane Ayrıcalığı Etkili Ders Çalışma Yöntemleri Sınav Kaygısı Sınav Sisteminde Yapılan Değişiklikler Ankara Dershanesi Hizmetlerimiz Dershaneden Temel Liseye Geçiş Matematik Dershanesi Kızılay dershane Ankara dershanesinde sınava hazırlık Ankaradaki en iyi dershane Ankara YKS-TYT eğitimimiz Kızılay matematik kursu Ankara özel öğretim kursları Gölbaşındaki Dershaneler Etimesguttaki Dershaneler Sincandaki Dershaneler Mamaktaki Dershaneler Ankara Dershane Çankaya Dershane Pursaklardaki Dershaneler Kızılaydaki Özel Liseler Yaşamkentteki Dershaneler Ümitköydeki Dershaneler Batıkentteki Dershaneler MYS KURSU ANKARA TYT AYT Kursu NEREYİ DÜŞLÜYORSAN ORAYA AİTSİN... Ankara Özel Anadolu Liseleri Listesi Yenimahalledeki Dershaneler Dershane Ankara Çayyolundaki Dershaneler ANKARADAKİ EN İYİ DERSHANELER EĞİTİMİN ÖNEMİ SINAV SİSTEMİNDE YAPILAN DEĞİŞİKLER Pursaklar Dershane MEZUNA KALMA MESELESİ MATEMATİĞİN ÖĞRETİMİNDE YAŞANILAN ZORLUKLAR Ankara Dershane Sınavlara Hazırlık Etlik Dershane Ankara Dershane Önerisi ERYAMAN DERSHANELERİ KIZILAYDAKİ EN İYİ DERSHANELER KIZILAY DERSHANE ÜCRETLERİ YKS Kursları Kızılay Kızılay Kurs KIZILAYDAKİ YKS KURSLARI SİNCAN DERSHANELERİ BATIKENT DERSHANELERİ KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER ANKARADAKİ MYS DERSHANELERİ Çankayadaki Dershaneler KIZILAYDAKİ DERSHANELER TYT DERSHANESİ KIZILAY YKS DERSHANESİ ANKARA ERYAMANDAKİ DERSHANELER ANKARA ÖZEL ORTAOKUL ANKARA ÖZEL İLKOKUL ÖZEL ANAOKULU KIZILAY MEZUN DERSHANESİ ANKARADAKİ YKS KURSLARI ANKARA YKS KURSLARI Ankara Özel İlkokul Çayyolundaki Butik Dershaneler Kızılaydaki TYT Dershaneleri MYS Dershanesi Ankara MYS Dershanesi Kızılay Ankaradaki MYS Dershaneleri