HEMEN BAŞVUR Ankaradaki dershaneler | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

Ankaradaki dershaneler

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ankaradaki dershaneler


Ankaradaki dershaneler

Ankaradaki dershaneler

Eğitim insanın kendi isteği ile veya kendi isteği dışında, hayat süresince elde edinilen programlı veya kasıtlı istendik bilgiler bütünüdür. Eğitimin gerçekleşmesi ve bireyi eğitimsel manada güçlendirmesi eğitimi alacak olan öğrencinin bu süreç içerisinde etkin ve yetkin bir birey olarak geliştirilmesi çok önem arz etmektedir. Nitekim eğitim insan hayatında hem toplumsal açıdan hem de yaşamsal açıdan etkileyici ve belirleyici faktörler içinde en önemlisidir. Bundan dolayı da alınacak eğitimin doğru alınması insanın hayatını her şekilde olumlu etkilerden bunun aksi durumda ise olumsuzluklar ve oluşturulamamış temeli sağlam atılamamış bir eğitimden dolayı insanın hayatta karşı bakışını da olumsuz etkilemektedir.

NEDEN ANKARADAKİ DERSHANELER?

Dış fiziki yapı olarak büyük bir alana kurulmuş olup gerek binanın dış görünümü gerekse içinde bulunan ferah ve planlı bir şekilde imar edilen yapısı tamamen öğrencinin rahatı düşünülerek yapılmıştır. İç fiziksel yapısına baktığımız zaman ise dış fiziksel yapının aynı şekilde düşünülmüş güzelliğini iç yapısına girdiğinizde fark etmemek mümkün değildir. Geniş ve aynı şekilde ferah sınıfları, öğrenci düşünülerek yapılan mobilyaları, geniş kantini, seminer salonları, çalışma salonları ve diğer teknolojik eğitimsel materyallerin tamamı öğrencilerimizin rahatı düşünülerek, mimarlar ve eğitimciler tarafından yapılmıştır. Ankaradaki Dershaneler ’in en önemli özelliği ise alanında yıllarca öğretmenlik yapan uzman ve tecrübeli eğitimci kadromuzdur. Eğitim kadromuzun tamamı öğrenci psikolojisi üzerine mahirleşmiş ve öğrenciye hem çalışmayı, hem de öğrenciyi derse bağlamakla birlikte dersi sevdirmeyi en iyi yapabilen bireylerden özenle seçilerek oluşturulmuştur.

Nitekim buna bağlı olarak öğrencilerimizin gelişimi için kadromuzun da önerisi ile en sağlam eğitim kaynaklarını kullanmakta ve öğrencimize hem eğitimsel olarak sınırsız kaynak kullanabilme hakkı hem de ders ve konu eksikliği durumunda etüt, birebir ders anlatma ve soru çözüm saatlerinde eksiklikleri gidermeye yönelik eğitimsel çalışmalarımız bulunmaktadır. Buna bağlı olarak öğrencilerimize aylık yaptığımız deneme sınavları sonucunda hissedilen eksiklikler de böylece giderilerek öğrencilerimize kusursuz bir eğitim verilmeye çalışılmaktadır. Ankaradaki Dershaneler olarak dershanemizin bir diğer çalışması da birebir veli ve eğitimcilerimizin iç içe olması amacıyla yapılan ziyaretlerdir. Nitekim bu ziyaretlerimiz: Öğrencilerimizi daha iyi tanımamıza katkı sağlarken buna bağlı olarak yönetim ve aile işbirliği ile karşılıklı ilişkilerimiz öğrencilerimizin gerek idaremize gerekse alanında uzman olan rehberlik servisimizle var olma ihtimali olan sorunlarını paylaşmaktan çekinmemesine katkı sağlamaktadır. Bu nedenler hem öğrencilerimizin eğitimini olumsuz yönde etkileyecek sorunları ortadan kaldırmaya hem de Ankaradaki Dershaneler eğitim kadrosu ile çekinmeden sorunlarını anlatmalarını sağlamaktayız.

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ankara dershane fiyatları

Ankara dershane fiyatları

Bireyler hayatları boyunca belirli yaşlarda almaları gereken kazanımlar ve davranışlar bulunmaktadır. Bulundukları ilk ve temel kurum olan ailede e...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Kurs Merkezleri Dershane Ankara

Dershane Ankara

 Eğitim Bir milletin temelinin sağlamlaşmasın da geleceğe yönelik nitelikli bireylerin yetiştirilmesinde en önemli faktördür. Nitekim sağlam bir eğ...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.