HEMEN BAŞVUR Ankaradaki YKS Dershaneleri | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

Ankaradaki YKS Dershaneleri

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ankaradaki YKS Dershaneleri


Ankaradaki YKS Dershaneleri

Ankara’daki YKS Dershaneleri

Eğitim; bireyde akademik anlamda beceriler kazandırma ve istendik davranışlar oluşturma sürecidir. Ankara’daki YKS dershaneleri arasında bulunan bizlerde, öğrencilerin bu yolculuğunda en iyi şekilde hazırlanmasına yardımcı olmaktayız. Yükseköğretim kurumları sınavı eski sınav sisteminden oldukça farklı bir yapıdadır, öğrencilerin aralıklı zamanlarla girdiği eski sınavlarda yoğunlaşma dönemi vardı ancak YKS sisteminde durumlar bambaşkadır. Öğrenciler aynı zamanda bütün sınavlara girer, dolayıyla sınavların tamamına eş zamanlı olarak iyi çalışmaları gerekecektir. Dershanemiz öğrenciler için tam öğrenme modelini uygulamaktadır, derslerinde geri kalan bir öğrencinin bu açıdan sorun yaşaması söz konusu değildir. Öğretmenlerimiz ile birebir etütler alan öğrenciler akademik anlamda tüm eksiklerini kapatabilir.

Öğretmen kadromuz ise oldukça kalitelidir, öğrenmeyi ve öğretme sevmeleri bizim dikkat ettiğimiz en önemli olgudur. Ankara’daki YSK dershaneleri arasında zirvede bulunmamızın en temel nedeni de aslında biraz bundan kaynaklanmaktadır. Öğretmenlerimiz öğrencilerle birebir iletişim kurarak, eğitim sürecinde onları ekstradan motive etmektedirler. Alanında profesyonel olan rehberlik servisimizde öğrencilerin psikolojik sorunlarını, sınav kaygılarını ve yaşadıkları streslere çözüm üretmektedir. Grupla yapılan psikolojik danışmanlık hizmetlerimiz öğrencileri olumlu anlamda güdülemektedir, bu sayede öğrenciler hayata daha da olumlu bir şekilde bakabilirler. Hizmetlerimizin temel amacı öğrenciler üzerinedir, onların başarısını engelleyecek her şey bizim önlem aldığımız konular arasındadır.

Dershaneler Neden Önemlidir?

Devlet okullarının kalabalık olması öğrencileri akademik anlamda olumsuz etkilemektedir ve en çok da sınav odaklı bir hizmet vermemeleri öğrencileri sınavlarda istedikleri sonuçları alamamalarına neden olmaktadır. Ankara’daki YSK dershaneleri arasında bulunan dershanemiz ise sınırlı kontenjanları ile göz doldurmaktadır, sınıflarımızın minimum düzeyde öğrenci ile eğitim faaliyetine geçmesi başarıyı da artırmaktadır. Çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi birebire indirgememiz için öğrencilerle daha da yakından ilgilenebilmemiz için bu durum aslında şarttır.

Alanında uzman olan eğitim kadromuz öğrenciler için düzenli olarak deneme sınavı yaparak onları iyi bir şekilde sınava hazırlamaktadır. Deneme sınavlarındaki başarısızlık nedenlerini iyi bir şekilde analiz eden rehberlik servisimiz öğrencilerin eksiklerini rahatlıkla bulmaktadır. Eksikleri kapatmak için birebir etütlerimiz ve grupla etütlerimiz bulunmaktadır. Öğrenciler bizlerin geleceğidir, onların başarılı olması bizim için en büyük övünç kaynağıdır.

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ankaranın en iyi özel öğretim kursu

Ankaranın en iyi özel öğretim kursu

Ankara ili ve çevresi için Ankara’nın en iyi özel öğretim kursu adıyla yapılacak araştırmalarda, aynen dershanelerde olduğu gibi eğitim hizmeti ver...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ankara Kızılaydaki en iyi dershane

Ankara Kızılaydaki en iyi dershane

Ankara Kızılaydaki en iyi dershane konusundan bahsetmeden sizlere Ankara ilini birazcık tanıtmak isterim. Başkent 1923 tarihinde bu unvana sahip ol...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.