Bakırköy dershaneler | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

Bakırköy dershaneler

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Bakırköy dershaneler

30.07.2019       449      


Bakırköy dershaneler

Bakırköy dershaneler

Bakırköy dershaneler ve özel öğretim kurslarının yoğun olduğu bir bölgedir. Bakırköy’de eğitim desteği almak isteyen pek çok öğrenci ve mezun; Bakırköy dershaneleri tarafından verilen uygun programlardan yararlanarak hedeflediği başarıya ulaşmaktadır. Bakırköy dershaneler ve özel öğretim kursları kapsamında öğrencilerin yararlanacağı LGS hazırlık programları, matematik, fen, fizik, kimya gibi ders takviye programlarının yanı sıra mezun bireylerin de devam edebileceği KPSS, TYT, AYT hazırlık programları ve yabancı dil programları yer almaktadır.

Dershane seçeneğinin çok fazla olduğu Bakırköy’de en dikkat çekici grup ise Bakırköy başarı garantili dershaneler olarak bilinen vip dershanelerdir. Bu grup aynı zamanda Bakırköy dershane fiyatları bakımından da en yüksek ücretlerin talep edildiği dershanelerdir. Bu, tabi ki dershane kapsamında sunulan bireysel eğitim koçluğu, düşük mevcutlu sınıflar, etüt olanakları gibi özelliklerden kaynaklanmaktadır. Bunun dışında kalan dershane seçenekleri için fiyat aralığı İstanbul dershane fiyatları baz alındığında; ortalamanın biraz üstünde denebilir. Elbette ki bu rakamlar kurumdan kuruma göre değişim gösterebilmektedir.

İstanbul’un en eski ilçelerinden biri olan Bakırköy dershaneler dışında kalan eğitim kurumları yönünden de oldukça zengindir. Özellikle Bakırköy’de eğitim veren lise ve özel lise sayısı çok fazladır. Bu da dershanelerin ve özel öğretim kurslarının bu bölgede yoğunluk kazanmasını açıklayan nedenlerden biridir aslında. Okul hayatı ile dershane eğitimini aynı anda devam ettiren öğrenciler için okul ile dershanenin yakın mesafelerde yer alması, İstanbul gibi büyük ve ulaşımın zor olduğu bir şehirde çok büyük bir avantajdır. Aksi takdirde yollarda geçecek zaman ve harcanan enerji, eğitim performansını fazlasıyla düşürebilir. Bu nedenle de; bireyler dershane tercihi yaparken kalitesi ve fiyatı ile birlikte; lokasyonunu ve ulaşım imkânlarını da mutlaka göz önüne almak zorunda kalırlar. Bu, öğrenciler için evlerine ya da okullarına yakın bir dershane olabilirken, çalışan bireyler için daha ziyade işyerlerine yakın dershaneler tercih nedenidir. İstanbul’un yoğun trafiği ve bazı ilçeler arasında ulaşım sağlayabilmek için 2-3 vasıta değiştirmek gerektiği düşünülürse, dershane konumunun çoğu birey için kaliteden sonra dikkat edilen ilk nokta olduğu bile söylenebilir.

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ankara TYT-AYT Dershaneleri

Ankara TYT-AYT Dershaneleri

1985 yılından itibaren dershane ve dershaneciliğin 29 Temmuz 2017’de aktif faaliyetlerinin önüne ket vuruldu. Öğrencilerin açıklarını ve eksiklerin...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Kurs Merkezleri En iyi eğitimci kadrosu bulunan dershane

En iyi eğitimci kadrosu bulunan dershane

Eğitim hayatımızın her noktasında karşımıza çıkan ve her zaman da ihtiyaç olan, insanların gelişmesinde en önemli nokta olan bir unsur. Eğitim sade...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.