HEMEN BAŞVUR Çayyolundaki Butik Dershaneler | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

Çayyolundaki Butik Dershaneler

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Çayyolundaki Butik Dershaneler


Çayyolundaki Butik Dershaneler

Sevgili arkadaşlar bu günkü üçüncü makalem de en son yazdığım batikent’deki butik dershaneler başlıklı makalemin son bölümünde de bahsettiğim üzere Çayyolu’nda ki butik dershaneler başlıklı yazım ile Çayyolu semtinden biraz bilimsel verilerle bahsedeceğim. Ayrıca Çayyolundaki dershaneler ve Çayyolundaki butik dershanelerden kısaca bahsetmeye çalışacağım.

Çayyolu , Ankaranın Çankaya ilçesine bağlı bir semttidir. 2017 verilerine göre çayyolunun toplam nüfusu 5392 olup bunun 2570 ini erkek nüfus 2822 sini ise kadın nüfus oluşturmaktadır. Ayrıca çayyolu semtinde 1500 civarı eğitim gören öğrenci mevcuttur. Çayyolu çankayanın en güzide mahallelerinden bir tanesidir. Çayyolu’ndaki ikamet eden halkın genelinin maddi açıdan durumları digger semtlere göre biraz daha üst seviyededir. Gordion Alışveriş Merkezi, Gordion Antik Kenti, Arcadium Alışveriş Merkezi gibi gezi ve eğlence alanlarına sahip olan Çayyolu semti büyük iş merkezlerine de ev sahipliği yapar. Ayrıca çayyolu tarafında digger semtlere nazaran çok daha fazla butik tarzda eğitim veren kurum vardır. Normal bir dershanenin sınıf mevcusu 15 ila 25 kişi arasında iken butik dershanelerin sınıf sayısı 4 ila 8 kişi arasın da değişir. Çayyolundaki Butik Dershaneler diğer semtlere nazaran çok daha iyi şartlar sunmaktadır. Normal de butik dershaneler biraz önce de söylediğim gibi 4 ila 8 kişi arasında değişirken Çayyolu’ndaki butik tarz da eğitim veren kurumlar yeri geldiğinde birebir eğitim imkanı sunabilen kurumlardır.

Arkadaşlar bir sonraki makalemde sizlere Etlik’teki Butik Dershaneler bşlıklı yazım ile Etlik semtinden ve burada ki butik dershanelerden kısaca bahsedeceğim. 

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ankara Özel İlkokul

Ankara Özel İlkokul

Özel ilkokullar kolejlerde temel eğitimin ilk basamağıdır. Aileler koleje vermek istedikleri çocuklarını ilkokul itibari ile lise bitimine kadar eğ...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Kurs Merkezleri ANKARA DERSHANE ÜCRETLERİ

ANKARA DERSHANE ÜCRETLERİ

Ankara Dershane Ücretleri seçilen dershaneye göre çeşitlilik gösterir. Verilen hizmetler, dershanenin köklülüğü, butik ya da normal dershane olması...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.