Eryaman Lgs Kursları | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

Eryaman Lgs Kursları

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Eryaman Lgs Kursları

26.06.2019       377      


Eryaman Lgs Kursları

Eryaman Lgs Kursları

Eğitim merkezimizde özel eryaman lgs kursları aracılığı ile dersler veriyoruz. Kurs içeriği yukarıda belirtilmiştir ve kurs paketinde değişiklik yapmak için eğitim danışmanımızla irtibata geçebilirsiniz. Her ders sınav sisteminin konu kitaplarına göre hazırlanır ve bir soru bankasına plan çizilir. Ücretsiz deneme kursumuz da vardır. Tüm eğitim faaliyetleri programlanır ve yakından izlenir. Eğitim danışmanımız her hafta düzenli olarak ailelerle bilgi alışverişinde bulunur. Ödev ve ev programları tamamen tamamlanmalıdır. Kayıtlı öğrencilerimiz, dersin içinde ve dışında okulun kurallarına uymak zorundadır.

Kurs Hedefleri

Bu, 8. sınıftaki öğrenciler için yaz tatilinizi değerlendirmenize, LGS'ye uyum sağlamanıza ve rekabette bir adım öne geçmenize izin veren bir programdır. Program sonunda öğrencilerin matematik, fen, ingilizce ve türkçe derslerini yeni tematik ve soru yönelimli çözümlerle tamamlamaları ve yaz tatillerini avantajlı hale getirmeleri beklenmektedir. Bu şekilde, öğrencilerimiz yaz tatillerinde LGS konularının bazılarını tamamlayacak ve LGS uygulamasını alacaklardır.

Merkezi sınav sözel ve nicel alanlarda belirtilen soruları içeren testleri uygulayacaktır. Her alan için, 8. sınıf müfredatının başarılarına dayanan anlayışı, yorumu, akıl yürütmeyi, problem çözmeyi, analiz etmeyi, eleştirel düşünmeyi, bilimsel süreci ve benzer öğrenci becerilerini ölçecek sorular olacaktır.

Kaliteli Kadro, Başarılı Eğitim

Çok değerli öğretim üyeleri ve personel ve aynı zamanda pek çok eğitim kurumunun geliştirilmesine destek veren, bu öğretmenlerin yerini değiştirmek için Türkiye'den iyi bir derece olarak başarılı bir şekilde mezun olan öğrencilerin çabalarına katkıda bulunmuş ve bu sayede bir marka olmayı başarmışlardır. Eğitim alanı. Bugün pek çok başarılı doktor, yönetici, sanatçı, mühendis ve diğer birçok seçkin profesyonel Sevinç eğitim kurumlarından mezun olmuştur. Dünün mezunlarının çocuklarının ebeveynleriyle eşzamanlı olarak eğitim almaya devam etmeleri eryaman en iyi lgs kursları aracılığı ile mümkündür.

Eğitimin gelişmekte olan bir toplum için ön koşul olduğu bilgisi ve iyi bir gelecek için iyi bir eğitime olan inancımızla, eryaman lgs kursları olarak hedefimiz, deneyimli eğitim kadrosu, güçlü içerik yayıncılığı ve eğitim teknolojisi gelişimi ile öğrencilerimizi istedikleri üniversitelere ve fakültelere yerleştirmek, donanımlı ve üretken insanları eğitmektir.

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Sincan Ayt Tyt Kursu

Sincan Ayt Tyt Kursu

Sincan AYT TYT dersleri, bölgesel ders olarak kabul edilebilir, evden uzak olmadan eğitimde kaliteyi aramak isteyen ve yolda vakit kaybetmekten kaç...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Kurs Merkezleri Keçören LGS Kursları

Keçören LGS Kursları

Eğitim hayatımızın en önemli aşamalarından biri lise dönemidir. Geleceğimizin şekillenmesinde büyük rol oynayan liseler , ilerdeki hayatımızın en ö...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.