SONUÇLAR | Ortadoğulular Butik Dershane | Ankara Kızılay Dershane

Yaşamkent Dershane

Yaşamkent dershane, okul hayatını başarı ile sürdürüp başarılı bir finalle sonlandırmak isteyen öğrencilerin tercih edeceği eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Dershaneler sayesinde öğrenciler okullarda tam olarak kavrayamadıkları konuyu kavrayana kadar konu tekrarı ve soru çözümü yapma şansına erişmiş olurlar.

Devamını Oku →

Şentepe Dershane

Dershaneler ülkemizdeki eğitim kurumlarından biridir ve MEB`e bağlı olarak çalışmaktadırlar. Çeşitli geçiş sınavlarına hazırlık için, okullardaki eğitimlere destek için ve KPSS için ayrı ayrı ya da tek bir kurumda hizmet veren birçok dershane vardır. Öğrenciler genellikle

Devamını Oku →

Yenimahalle Dershane

Ankara Yenimahalle dershane fiyatları oldukça uygun fiyatlardır. Bu durum dershaneye göre değişebilir. Öncelikle butik dershaneler diğer dershanelere oranla daha pahalı olabilir. Bunun nedeni butik dershanelerin öğrenci mevcut sayısının az tutulmasıdır.

Devamını Oku →

Ümitköy Etüt Merkezi

Okuldaki derslerinize takviye olarak ek ders görmek ve bilgileri bu yolla pekiştirmek için ümitköy etüt merkezi Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel eğitim kurumudur. MEB atanma kriterlerine uyan, pedagojik formasyonunu başarıyla tamamlamış uzman eğitmen kadrosuyla öğrencilerine hafta sonu etüt programları düzenlemektedir.

Devamını Oku →

En iyi 10 Çankaya etüt özel ders

En iyi 10 Çankaya etüt özel ders konusunda sizlere Çankaya ilçesindeki özel derslerden, Çankaya ilçesinde bulunan özel eğitim kurumlarından, ücretlerinden bahsedeceğim. Çankaya ilçesi Ankara`nın en modern ve kalabalık ilçeleri arasında yer almaktadır. Nüfus oldukça kalabalık olduğu için yeni kurumların da gözdesi haline gelmiştir.

Devamını Oku →

En iyi 10 Ankara etüt merkezi

En iyi 10 Ankara etüt merkezi konusunda sizlere etüt merkezleri konusunda bilgi vereceğim. Etüt merkezleri ücretli eğitim veren kurumlardır. En iyi 10 Ankara etüt merkezi araştırması yapılacak olsa en çok bu listeye dahil olacak olan yerler arasında Çankaya ilçesi bulunabilir. Çünkü Çankaya ilçesi kalabalık ve eğitim veren kurumların en çok bulunduğu yerlerdendir.

Devamını Oku →

Ankara dershane

Bu alanda bakıldığında Ankara’da ki dershaneler denilince önünüze upuzun bir liste çıkacaktır muhtemelen. Yapacağınız araştırmalar sonucu birçok dershane bilgisine ulaşabilirsiniz. Sizin için önemli olan ulaşabileceğiniz bu dershaneler içerisin de en doğru seçimi yapmaktır.

Devamını Oku →

Ümitköy dershane

Ümitköy dershane araştırması yapacak olan adayların bu süreçte dikkatli olması gerekiyor.

Devamını Oku →

Öğrenci Etüt Sistemi

Ortadoğulular Dershanesi öğrencilerin tekrar etmek durumunda oldukları fakat başarı ede edemedikleri kavrayamadıkları konuları tekrar etmeleri için etüt sistemi ile belirlenen saatlerde ve günlerde öğrencilerine etüt sistemi sunmaktadır. Öğrenciler her zaman her konuyu anlayamamakta dağılabilmekte ve kavramakta zorluk çekebilmektedirler.

Devamını Oku →

Dershane Bünyesinde Verilen Etütler

Dershanemiz bünyesinde verilen etütler öğrencilerin eksiklerini gidermeyi hedeflemektedir. Her öğrenci aynı kapasiteye aynı anlama tarzına sahip değildir. Temel lise de ya da dershanede olan bazı öğrenciler daha kolay kavrarken bazı öğrenciler daha geç kavrayabilirler.

Devamını Oku →