HEMEN BAŞVUR Kızılay dershane | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

Kızılay dershane

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Kızılay dershane


Kızılay dershane

Uzun yıllardan bu yana dershaneler hem okulların hem de sınavlarda öğrencinin en büyük yardımcıları arasında yer almaktadır. Okulun müfredata boğulmuş derslerinin arasında öğrenciyi sınava hazırlamada ve akademik başarılarına ne büyük katkı sağlamayan okulların yanında öğrencilerin karşılarına çıkacak olan üniversiteye ve liseye giriş sınavlarında başarıyı elde etmelerine sanıldığını aksine pek de yardımcı olmamaktadır. Bu etapta uzun yıllardır öğrenciyi sınavlara hazırlama konusunda öğrencinin en büyük yardımcısı haline gelmiştir. Günümüzde bu sebeplerden kaynaklı olarak dershane sayılarının giderek arttığını söyleyebiliriz. Dershane sayılarının giderek artması öğrencinin ve velilerin hem avantajına bir durum olarak gözükse de bir yandan da dezavantajına bir durum olarak karşılarına çıkmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde nüfusun giderek artması ile beraber dershaneye duyulan ihtiyacı karşılamak adına dershane sayılarının giderek arttığını söyleyebiliriz. Misal olarak Ankara’nın merkezi olarak kabul edilen Kızılay’da dershane sayısının oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. Kızılay’daki dershaneler arasında en iyisi dediğimizde akıllara gelen ilk yer Ortadoğulular Eğitim kurumlarıdır. Peki Ortadoğulular eğitim kurumlarını Kızılay’da en iyi dershane yapan temel etkenler nelerdir? Gelin bu soruya yanıt arayalım.

Ortadoğulular eğitim kurumları olarak bünyemizde pek çok dershane gruba eğitim hizmeti vermekteyiz. Bunların içerisinde lise seviyesi üniversiteye hazırlık, mezun gruplar, liseye hazırlık grupları yer almaktadır. Kızılay dershanesi olarak kalabalık sınıflar yerine 10-12 kişilik sınıflarda öğrencilerin rahat bir şekilde derse odaklanabileceği  eğitim hizmeti vermekteyiz. Butik eğitim anlayışını benimseyerek bunun üzerinden eğitim veren bir kurumuz. Bu sayede öğrenciler özel ders alıyormuş gibi dersten kopmadan dolu bir ders süreci fırsatını yakalamaktadır. Kızılay dershanesi olarak alanında uzman öğretmen kadromuzla, öğrenciyle uyumlu, derslerin verimli ve dolu bir şekilde geçmesi bir diğer artı yanımızdır. Kızılay dershanesi olarak öğrencilere sağladığımız yaz kampı ve yarıyıl kampları öğrencilerimiz en büyük avantajlarından biridir. Bu sayede öğrencilerimiz tatil süreçlerini verimli bir şekilde geçirmektedir. Kızılay dershanesi olarak öğrencilerimize sağladığımız bir diğer fırsat ise bünyemizde bulunan aktif rehberlik kadromuz ile öğrencilerle birebir hazırladığımız ders çalışma programlarıyla öğrencinin evlerinde dersi nasıl çalışması gerektiği konusunda onları yönlendirmekteyiz.  Aktif rehberlik kadromuz ve psikologlarımızın verdiği seanslarla öğrencilerimizi sınav kaygılarını en aza indirmeye çalışıyoruz. Kızılay dershanesi olarak öğrencilerimizin karşılarına çıkacak olan sınavlarda daha iyisini yapabilecekken sınav kaygısı nedeniyle kötü sonuçlar almasını istemiyoruz ve bunun önüne geçmek adına öğrencileri psikologlar ve eğitim danışmanları ile görüştürüyoruz. Kızılay dershanesi olarak ilerlediğimiz bu süreçte öğrenciye sağladığımız birebir etüt fırsatları sayesinde öğrencilerin sorularını ve takıldığı konuları birebir öğretmen öğrenci şeklinde tamamlamaktadır. Kızılay dershanesi bünyesin de yer alan öğrencilerin bütün konuları eksiksiz kendinden emin bir şekilde sınava girmelerini sağlıyoruz. Kızılay dershanesi olarak her hafta yaptığımız deneme sınavları sayesinde öğrenciler hafta hafta kendini denemiş ve konu eksiklerini görmüş olur. Öğrenci belirlediği konu eksikleriyle beraber bireysel etütlere başvurabilir ve bu maratonun sonunda bütün konuları tamamlamış bir şekilde sınava girerler.

Kızılay dershanesinin fırsatlarının bu kadar olduğunu mu düşünüyorsunuz. Ortadoğulular eğitim kurumlarının diğer avantajlarından haberdar olmak ve en iyi şekilde üniversite ve liseye giriş sınavlarına hazırlanmanın sırası sizde…

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ankara dershanesinde sınava hazırlık

Ankara dershanesinde sınava hazırlık

Sınav sisteminin her yıl düzenli olarak değiştiği ve giderek eleyici zor bir sınav haline geldiği gözden kaçınılmaz bir gerçektir.

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.