Kızılay matematik kursu

13.9.2018    346


Kızılay matematik kursu

Üniversiteye hazırlanan öğrencilerin matematikte problem yaşayan öğrencilerin matematiği bir kenara bıraktıklarını görmekteyiz. Yapılan en büyük yanlışlardan bir olan bu tutum öğrenciyi hakettiği üniversitelerden ve bölümlerden çok geride yerler kazandığını görmekteyiz. Hatta bazı öğrencilerin ben sözelciyim matematik yapmak zorunda değilim bahanesinin arkasına bile sığındığını görmekteyiz. Fakat yenilenen ve geçmişte uygulanan YGS sınavına baktığımızda matematiğin sözel, sayısal ve eşit ağırlık bölümlerinin öğrencilerinin çözmek zorunda olduğunu görmekteyiz. Bu sebeple öğrencilerin hiçbir bahane ardına sığınmadan matematik çözmek zorunda olduklarını görmekteyiz. Hatta yenilenen sınav sisteminin ilk oturumu olan TYT sınavında öğrencilerin matematikten en az yarım net yapmadığı sürece TYT puanını hesaplanmayacağı duyrulmuştur. Sıraladığımız bu sebeplerle beraber öğrencilerin matematiği çözmek zorunda olduğunu görmekteyiz. Kısacası üniversite hazırlık sürecinde öğrencileri matematiğe dair problemlerini gidermesi gerekmektedir.

Kızılay matematik kursu olarak öğrencilerimizin matematiğe dair problemlerini gidermek adına uzun yıllardan bu yana hizmet vermekteyiz. Günümüz sınavlarında matematiğin öneminin farkında olan kurumumuz bünyesinde matematik kursuda yer almaktadır. Kızılay matematik kursu olarak öğrencilerimize sağladığımız ayrıcalıklarından bahsedelim. Kızılay matematik kursu olarak öncelikle öğrencilerimize seviye tespit matematik kursu uygulamaktayız. Bunun sebebi ise öğrencilerimizin eksikleri doğrultusunda onlara gerekli eğitimleri vermekteyiz. Kızılay matematik kursu olarak öğrencilerimize sunduğumuz diğer imkanlar ise zengin matematik konu anlatımları kitapları, matematiği öğrenciye sevdirebilecek, alanında kendini geliştirmiş ve her öğrencinin seviyesine inebilen matematik öğretmen kadromuzdur. Bununla beraber bireysel etüt saatleride matematik sorununa dair problemlerini halletmede en büyük ayrıcalıklarından sadece bir tanesidir.

Kızılay matematik kursu olarak öğrencilerimizi üniversite sınavında karşılarına çıkacak matematik sorularına en iyi hazırlamaktayız. Kızılay matematik kursu olarak sağladığımız sayısız imkanlardan yararlanmak adına sizleride kurumumuza davet ediyoruz.

Ankara YKS-TYT eğitimimiz

Bilindiği üzere bu yıl eğitim öğretim dönemine büyük değişiklikler ile başladık. Hem üniversite hem de liseye giriş sınavlarından yapılan büyük çap...

← Devamını Oku

Ankara özel öğretim kursları

Eğitim, bireyin kendi yaşantısı yoluyla, kasıtlı bir biçimde istendik değişiklikler meydana getirme süreci olarak tanımlanmaktadır.

Devamını Oku →

Kızılay matematik kursu

Kızılay matematik kursu olarak öğrencilerimizin matematiğe dair problemlerini gidermek adına uzun yıllardan bu yana hizmet vermekteyiz.

Devamını Oku →
Kızılay matematik kursu

Kızılay matematik kursu

Eğitim süreci içerisinde öğrencilere verilecek olan bilgilerin aktarımı birçok dersi kapsamaktadır. Ders sayılarının fazla oluşu aynı zamanda bu de...

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.