HEMEN BAŞVUR Kızılay’ın En İyi Dershanesi | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

Kızılay’ın En İyi Dershanesi

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Kızılay’ın En İyi Dershanesi


Kızılay’ın En İyi Dershanesi

Kızılay’ın En İyi Dershanesi

Ankara, İstanbul’la birlikte Türkiye’nin eğitim başkenti konumundadır. Gerek öğrenci sayısı gerekse eğitim kurumları sayısının çokluğu ve bu eğitim kurumlarının kalitesi açısında Ankara, Türkiye’nin en önemli eğitim merkezlerinden biri konumundadır.

Konu sınava hazırlık olduğunda eğitim yılının bir bütün olduğunun bilincinde olarak eğitim vermekte ve programlar hazırlamakta olan Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak Kızılay’ın en iyi dershanesi olduğumuzu iddia etmekte ve bu iddiamızı kanıtlamak için her gün var gücümüzle çalışmaktayız. Ankara’nın en çok tercih edilen dershanelerinden biri olmamızın yanında başarı oranı en yüksek dershanelerden biri de olmamız bize bu iddiada bulunma hakkı tanımaktadır.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak sınav maratonunun uzun ve yorucu olduğunun bilincinde olarak öğrencilerimizi sınavlara hazırlamaya çalışmaktayız. Sınav sürecine bir kısa mesafe koşusu olarak değil, maraton olarak yaklaşımımız hem öğrencilerimizi psikolojik olarak da doğru şekilde hazırlamamıza, hem de velilerimizin beklentilerini karşılamamıza olanak sağlamaktadır.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları’nın Özellikleri

Eğitim hayatımıza başladığımızdan beri Kızılay Mahallesi’ndeki en başarılı dershanelerden biri olma başarımızı yıllardır muhafaza etmekteyiz. Uzun süredir birlikte çalıştığımız tecrübeli ve alanında uzman eğitim kadromuz sayesinde değişen sınav sistemlerine hızlı bir şekilde adapte olabilmekte, öğrencilerimizin de olabilecek en kısa sürede ve en kolay şekilde sınav sistemlerinin değişimlerine uyum sağlamalarını güvence altına almaktayız. Bu sayede her yıl, sınav sistemi değişse bile Kızılay bölgesindeki en başarılı dershane unvanımızı korumaya devam etmekteyiz.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizin yalnızca eğitim hayatlarında değil, sosyal ve özel hayatlarında da başarılı bireyler olabilmelerini arzu etmekteyiz. Bu sebeple psikoloji ve rehberlik departmanımız da eğitim yılı boyunca aktif bir şekilde çalışarak öğrencilerin manevi ihtiyaçlarını da karşılayabilmeye çalışmaktadır.

Kızılay’ın en iyi dershanesi olmanın ne kadar güç olduğunun bilincinde olarak, her eğitim yılında daha fazlası ve daha iyisi için çabalamakta ve öğrencilerimizin hakkımızdaki olumlu yorumları ve sınav başarılarıyla motive olmaktayız. Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak mükemmelliyetçi bir eğitim yapısını benimsemiş olmamız bizi her eğitim yılı bir öncekinden daha iyi olma konusunda cesaretlendirmekte ve başarılı kılmaktadır.

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Kızılaydaki YKS dershaneleri

Kızılaydaki YKS dershaneleri

Hayatının kritik bir dönemi için desteği ihtiyaç duyan bireyler, çoğu zaman Kızılay’daki YKS dershanelerinin verdiği eğitimden memnun kalmamaktadır...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Kurs Merkezleri Kızılaydaki dershaneler

Kızılaydaki dershaneler

Türkiye, çok yoğun bir genç nüfusa sahiptir ve Ankara da bu genç nüfusun yoğunlaştığı bölgelerden biridir. Genç nüfusun fazlalığı aynı zamanda gele...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.