HEMEN BAŞVUR Mamakda dershane | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

Mamakda dershane

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Mamakda dershane


Mamakda dershane

Mamakda dershane

Mamakda dershane arayan bireyler için önerilebilecek çok kaliteli, eğitim alanında uzman, disiplinli birçok kurum var. Bunların arasında uzun yıllardır eğitim alanında birçok başarıya imza atmış bir kurum olan Odtülüler Dershanesi en çok dikkat çekenlerden biri. Sadece Mamak dershaneleri arasında değil şubeleri aracılığı ile eğitim hizmeti sağladığı Eryaman, Sincan, Etimesgut, Kızılay ve Çankaya gibi bölgelerde de Odtülüler dershaneleri ve eğitim kurumları en çok tercih edilenler arasında. 

Dilerseniz Mamakda dershane arayan bireylerin Ortadoğulular  dershanelerini tercih ederek sahip olabilecekleri ayrıcalıklara bir göz atalım. “başarısız öğrenci yoktur” prensibi üzerine dayalı bir eğitim bilinci içinde yola çıkan Ortadoğulular  dershaneleri bireysel özellikler doğrultusunda bir eğitim programı ile öğrencilere eğitim desteği sağlamaktadır. Öğrenci koçluk sisteminin en verimli ve en doğru şekilde uygulayıcılarından olan dershanede, bu sistem üzerinden öğrencilerle ilgili gerekli değerlendirmeler yapılarak eğitime ilk adım atılır. Bu değerlendirmeler öğrencilerin bireysel özelliklerini tanıma, kaygılarını anlama ve hedef belirleme aşamasında ilgi ve yetenek alanlarını keşfetme üzerine kuruludur. Tüm bu bilgiler sağlandıktan sonra bireyin öğrenme şekli ile uyumlu, verilen eğitimden en yüksek oranda verim alabileceği bir program belirlenir ve bu program çerçevesinde bilgi aktarımı başlatılır. Haftalık ya da aylık olarak yapılan periyodik sınavlarla bireyin uygulanan programdan ne kadar yararlanabildiği tespit edilir. Eksiklik hissedilen konularda sınırsız etüt hakkına sahip olan öğrencilerin performansları bireysel takip sistemi üzerinden izlenir. Bu konuda veli bilgilendirme de rutin olarak yapılan uygulamalar arasındadır. Özellikle sınav dönemi öncesinde Mamaktaki en iyi dershaneler tarafından verilen eğitim programlarına dâhil olan tüm öğrencilerin yaşadığı ortak kaygı, elbette ki Ortadoğulular  dershanelerine devam eden öğrencilerin de başarı yolunda aşmaları gereken en büyük engellerden biridir. Bu anlamda Odtülüler dershaneleri tarafından sağlanan rehberlik ve danışmanlık servisleri; stres kontrolü, sınav endişesi ve öğrenci motivasyonu gibi konular için özel olarak görevlendirilmiş birimlerdir.

Son olarak; Mamakda dershane arayan tüm ebeveynlerin beklentileri doğrultusunda, öğrencilerine hem akademik hem de kişisel gelişim alanda destek sağlayan gerçekten eğitimi gaye edinmiş kurumlar oldukça fazladır. 

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Kurs Eryaman

Kurs Eryaman

Kurs Eryaman seçenekleri her gün gelişen yüzü ile Eryaman YKS hazırlık dershaneleri ve Eryaman LGS hazırlık dershaneleri kapsamında öğrencileri sın...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Kurs Merkezleri Mamak sayısal kurslar

Mamak sayısal kurslar

Mamak sayısal kurslar, matematik kursları, sınav hazırlık kursları gibi alanlarda eğitim veren kursların yanı sıra; kişisel gelişim ve hobi kurslar...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.