HEMEN BAŞVUR Ortadoğulular Eğitim Kurumu | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

Ortadoğulular Eğitim Kurumu

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ortadoğulular Eğitim Kurumu


Ortadoğulular Eğitim Kurumu

Ortadoğulular Eğitim Kurumu olarak alışılagelmiş eğitim kurumlarında ki eğitimden farklı bir eğitim anlayışı benimsemekteyiz. Öğrencilerine sadece ticari bir getiri olarak bakmayan kurumumuz evde sizin çocuğunuz olduğu gibi kurumda da bizim çocuğumuz olmaktadır. Kendi çocuğumuz hassasiyetiyle yaklaştığımız öğrencilerimize başarıya ulaşabilmeleri için gerekli olan çalışma sistemi ve öğrenme alışkanlıklarını kazandırabilmek için elimizden gelenin de fazlasını yapmakta ve bu şekilde hem Ortadoğulular Eğitim Kurumu olarak biz hem de çocuklarımızın başarılarına başarı katmaktayız. 
        Ortadoğulular Eğitim Kurumu olarak biz öğrenciye ne gibi faydalar sağlıyoruz ?  Sürekli değişen eğitim sistemine karşılık kendini her daim geliştirmeyi başarmış ve bilim ve teknoloji yöntemlerini kullanabilen öğretmenleri tarafından öğrencilerimize maksimum fayda sağlayabilecek eğitim kadrosu ile ilk adimi atıyoruz. Sağlam bir kadroyla eğitime başlanması demek diğer rakiplerinden sıyrılarak 1-0 öne geçmek anlamına gelmektedir ve öğrencilerimize ders açısından fayda sağlamasıyla beraber iyi bir kadroyla eğitim görüyor olmaları sayesinde psikolojik açıdan da olumlu etkilenmelerini sağlıyoruz. İyi bir kadroyla iyi bir planlama yapılarak disiplin içerisinde kariyerlerinde başarıya ulaştırma amacıyla hayata hazırlanan öğrencilerin başarısız olmasının olanaksız olduğunu bilen bir eğitim yuvası olarak varlıgımızı sürdürmekteyiz.

     Öğrencisinin takibini sadece kurum içerisinde değil kurumdan sonrada takip eden öğretmenleri ve öğrenci takip Merkezi tarafından yapılması öğrencinin sadece kurum içerisinde değil evde de çalışmasına devam etmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Disiplin konusunda taviz vermeyen ve bunu dozunda yapabilen bir kurum olarak öğrencilerini bıktırmadan ama üstüne düşeni yapmaları iÇin bunu aşılayan bir eğitim kurumuyuz. 
            Bazı öğrencilerde düzenli ders alışkanlığının bulunmaması gibi durumlarla karşı karşıla kaldığımız da ise bu alışkanlığı onlara kazandırabilmek için kurum içerisinde öğrencimizi psikolojik olarak buna engel olan etkenler ne ise Yok edebilmek için psikolojik danışmanlarımızla üstesinden geliyor ve bu süreçte geri kalmamaları iÇin gerekli çalışmaları öğrenciyle bizzat öğretmenlerinin yapmasını sağlıyoruz . Ona engel olan etmenler yok edilip öğrenciye düzenli ders çalışma fikri aşılandıktan sonra durumun takibi bizzat kurum tarafından yapılmakta ve öğrenci gözlenmektedir.  
          Öğrenciye bu alışkanlık kazandırılana kadar kurum içerisinde öğretmen ve psikolojik danışmanlar tarafından izlenen yolun avantajlarını söylemek gerekirse bunlar;
    - evde ders çalışma alışkanlığı olmayan öğrencimiz takip ediliyor olduğu iÇin kurumda iken ödevlerini yapmak durumunda kalmaktadır.
- yapamadığı ve anlayamadığı bir konu varsa anında tespiti yapılarak öğretmenleri tarafından konuları ilerlemeden kavranması iÇin ekstra çalışmalar yapılmaktadır.
- eksik olduğu tespit edilen konunun daha iyi kavranabilmesi için ders çalışma alışkanlığı olmayan öğrencimize testler çözdürecek kavrama bilgisini anında öğretmenlerimiz gözlemleyebilmektedir.

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Çayyolu dershane

Çayyolu dershane

Çayyolu Dershane olarak öğrencilerimize gerekli olarak rehberlik dersleri vermekteyiz. 

← Devamını Oku
Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ankara mezun özel öğretim kursları

Ankara mezun özel öğretim kursları

Ankara Mezun Özel Öğretim Kursu fazlaca olan bir ilimizdir. Hemen hemen her semtte özel öğretim kursu bulunmakla beraber, hala ilk tercih edilen öz...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.