Pursaklar Dershane

Yayımlanma Tarihi 26.9.2018


Pursaklar Dershane

Matematik denilince öğrencilerden genellikle günlük hayatımızda ne işe yarayacak ekmek alırken 2/3 mü isteyeceğiz gibi tepkiler almaktayız. Bir nebze komik olan bu durum ilerleyen seneler içerisinde karşımıza çıkacak olan büyük bir problemin habercisidir. Uzun yıllarından günümüze kadar uygulamada olan liseye giriş ve üniversiteye giriş sınavlarında matematiğin belirleyici etken olduğu gözden kaçınılmaz bir gerçektir. Durum böyle olunca öğrencinin karşısına çıkan sınavlarda başarısızlıkla karşılaştığını görmekteyiz. Matematiğe gerekiğinden az çalışılması öğrenciyi rakiplerin geride kalması için yeterlidir. Matematiğin önemine dair geçmişten günümüze okuduğumuz yazılarda da bunun yeteri kadar vurgulandığını görmekteyiz. Matematiğin önemine dair okuduğumuz yazılarda en temel sıkıntının öğrencinin işlediği konuya dair yeteri sayıda soru çözmemesinden kaynaklı olduğunu söylebiliriz. Matematiğin geneline baktığımızda bir konuya ait çözülen birkaç sorunun yeterli olmadığı kanıtlanmış bir gerçektir. Bir konuyu anladım diyebilmek için farklı kaynaklar çerçevesinde çözülen fazla sayıda sorularla beraber ancak konuyu anlayabilirim diyebilirsiniz. Bunun yanında gerekli eğitim destekleri ve düzenli çalışmanın ardından tamamıyla önünüzde yer alan üniversiteye ve liseye giriş sınavlarında başarıyı elde edebilirsiniz.

Pursaklar Dershane olarak öğrencilerimizin matematiğe dair eksiklerini tamamlayıp onları en iyi şekilde üniversiteye ve liseye giriş sınavlarına hazırlamaktayız. Pursaklar Dershane öğrencinin matematiğe dair sıkıntılarını gidermek adına biçilmiş kaftandır. Gelin kurumumuzun ayrıcalıklarından ve matematik eğitiminden kısaca bahsedelim. Pursaklar'daki Dershaneler  olarak öğrencilerimizi ilk kayıtın ardından seviye tespit sınavları uygulamaktayız. Böylelikle daha eğitimlere başlamadan onların eksiklerini belirleyip bu doğrultuda sınıflara ayırarak eğitimlere başlamaktayız. Kurumumuzun ve öğrencilerimizin en büyük avantajı ise bünyemizde yer alan alanında kendini geliştirmiş, her öğrenci ile ayrı ilgilenen öğrenciye matematik sevgisini aşılayabilen matematik öğretmenleridir. Bunun yanında Pursakların En İyi Dershanesi olarak öğrencilerimize sağladığımız VIP sınıflarla diğer eğitim kurumlarından farklı bir vizyon çiziyoruz. Bu sayede öğrenci dersin her saniyesini verimli geçirme imkanı yakalamaktadır.

Pursaklar Dershanesi olarak sayısız avantajlarından haberdar olmak adına sizleride kurumumuza davet ediyoruz.


9. Sınıflar YKS - AYT 10. Sınıflar YKS - AYT 11. Sınıflar YKS - AYT 12. Sınıflar YKS - AYT Kızılay Butik Dershane Ankara Butik Dershane Ankara Temel Lise Ankara Kızılay Dershane TEOG Kursları Öğrenci Koçluğu Butik Dershane Avantajları Butik Dershane Nedir? Ankara Kızılay`ın En iyi Dershanesi Bursluluk Sınavı YKS ve Dershane Temel Lise Bünyesinde Rehberlik Hizmeti Ankara Dershane ve Değişen Sınav Sistemi Dershane Fiyat Çeşitliliği ve Bizim Fiyat Politikamız Temel Lise Yabancı Dil Eğitimi Temel Lise Seviye Tespit Ankara Dershane ve Psikolog YKS Eğitimimiz Dershane Bünyesinde Verilen Etütler Ankara Dershanesi Bünyesinde verilen Psikolojik Danışmanlık Ankara Temel Lise Bünyesinde YKS eğitimimiz Ankara Dershane Veli Bilgilendirme Sistemi Ankara Butik Dershane ve Temel Lise Rehberlik Servisi YKS Nedir? Ankara Dershanesi Öğrenci Koçluğu Ankara Dershane Ödev Takibi Ankara Mezun Dershanesi Öğrenci Etüt Sistemi Özel Ders Nedir? Dershanelerin Öğrenme ve Sınav streslerindeki Etkileri YKS TYT İçerikleri Dershanenimizde Güvenlik TYT YKS KURSU Ankara Dershane ve Başarı Dershanede Ankara Ortadoğulular Farkı Ankara Yenimahalle Dershanesi Ankara Matematik Kursu Yaz Okulu Butik Dershane Ayrıcalığı Etkili Ders Çalışma Yöntemleri Sınav Kaygısı Sınav Sisteminde Yapılan Değişiklikler Ankara Dershanesi Hizmetlerimiz Dershaneden Temel Liseye Geçiş Matematik Dershanesi KIZILAY’DA DERSHANE ANKARA DERSHANESİNDE SINAVA HAZIRLIK ANKARA’DAKİ EN İYİ DERSHANE ANKARA TYT - YKS EĞİTİMİMİZ KIZILAY MATEMATİK KURSU Gölbaşı`ndaki Dershaneler Etimesgut`taki Dershaneler Sincan`daki Dershaneler Mamak`taki Dershaneler Ankara Dershane Çankaya Dershane Pursaklar`daki Dershaneler Kızılay`daki Özel Liseler Yaşamkent`teki Dershaneler Ümitköy`deki Dershaneler Batıkent`teki Dershaneler MYS KURSU ANKARA TYT AYT Kursu NEREYİ DÜŞLÜYORSAN ORAYA AİTSİN... Ankara Özel Anadolu Liseleri Listesi Yenimahalledeki Dershaneler Ankara Dershane Çayyolundaki Dershaneler ANKARA’DAKİ EN İYİ DERSHANELER EĞİTİMİN ÖNEMİ SINAV SİSTEMİNDE YAPILAN DEĞİŞİKLER Pursaklar Dershane MEZUNA KALMA MESELESİ MATEMATİĞİN ÖĞRETİMİNDE YAŞANILAN ZORLUKLAR Ankara Dershane Sınavlara Hazırlık Etlik Dershane Ankara Dershane Önerisi ERYAMAN DERSHANELERİ KIZILAYDAKİ EN İYİ DERSHANELER KIZILAY DERSHANE ÜCRETLERİ YKS Kursları Kızılay Kızılay Kurs KIZILAYDAKİ YKS KURSLARI SİNCAN DERSHANELERİ BATIKENT DERSHANELERİ KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER ANKARADAKİ MYS DERSHANELERİ Çankayadaki Dershaneler KIZILAYDAKİ DERSHANELER TYT DERSHANESİ KIZILAY YKS DERSHANESİ ANKARA ERYAMANDAKİ DERSHANELER ANKARA ÖZEL ORTAOKUL ANKARA ÖZEL İLKOKUL