Şentepe Dershane | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

Şentepe Dershane

26.12.2019       84       Emir Alabuğa


Şentepe Dershane

Şentepe Dershane

Her sene hızla büyüyen bir nüfusun yetiştiği bir ortamda iyi bir gelecek hazırlamak ancak iyi bir eğitim ile mümkün olmaktadır. Bu hedefe ulaşmak için sadece okul sıralarında alınan eğitimler çoğunlukla yeterli olmamakta ek desteklere ihtiyaç duyulmaktadır. Kalabalık sınıflarda, düşük kalitede eğitim sağlanmakta bu durum öğrencilerin başarısını düşürmektedir. Şentepe dershane öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve onları geleceğe güvenle taşımak için hizmet vermektedir. Modern ve işinde tecrübeli eğitimci kadrosu sayesinde öğrencileri sadece akademik başarı odaklı değil aynı zamanda sosyal hayattaki becerilerini geliştirici fikirlerle de eğitmektedir. Hayata yeni başlayan gençlerin bu zor çağlarında onlara psikolojik destek sağlayarak bilinçsel seviyelerinin rahatlatılması ve depresyondan uzaklaşmaları sağlanmaktadır. Geleceğe güvenle bakan, stresten uzak öğrencilerin daha başarılı oldukları bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Onların daha huzurlu olmaları akademik başarılarını arttırmaktadır.

Hizmetlerimiz

Şentepe dershane mevcutta bulunan elit liselerde okunabilmek için girilen LGS, lise sonrası girilen yükseköğretim sınavları olan TYT, AYT, YDT sınavlarında öğrencilerine kaliteli eğitimler sunmaktadır. Yoğunlaştırılmış programlar sayesinde öğrencilerin birden fazla soru bankasından faydalanmaları sağlanmaktadır. Farklı soru bankları ile çalışan öğrenciler konulara farklı bakış açılarından bakmayı başarmakta ve daha iyi öğrenmektedir. Minimum seviyede oluşturulan sınıfları sayesinde öğretmen öğrenci ilişkilerinin yakınlaşması sağlanmaktadır. Öğrencinin eğitimciye kolay ulaşabilmesi, eğitimcinin birebir ilgi ve öğretisi konuların daha rahat anlaşılabilmesine olanak sağlamaktadır. 

Sınavlar öncesi hazırlık amacıyla 9’cu, 10’cu, 11’inci sınıflara özel kurslar açılarak çocuklarınızın okullarda almış oldukları eğitim seviyesi bir üst seviyeye taşınmakta, eksiklikleri giderilerek başarıları katlanmaktadır. Okullarda anlaşılamayan konular profesyonel eğitimci kadromuz, minimize oluşturulmuş sınıflarımız sayesinde öğrencilerin anlayabileceği düzeyde verilmektedir. Sınıflarımız aynı düzeye sahip öğrencilerden oluşturulmakta bu da eğitimin kalitesini arttırmaktadır. 

Şentepe dershane öğrenci başarısının sadece eğitimle tamamlanamayacağını bilmektedir. Konusunda uzman kadromuzla sunduğumuz rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetleriyle çocuklarınızın rahatlaması sağlanmaktadır. Sınavlar sonrası tercihlerinde verilen rehberlik hizmetleri ile geleceklerine dair kararlarda ilgi alanlarını tercih etmeleri sağlanmaktadır. Sosyal ilişkileri güçlü psikolojisi rahat öğrenciler sadece sınavlarda değil tüm hayatlarında karşılaşacakları sorunlarda daha başarılı olmaktadırlar. Başarının anahtarı ise tarafımızca verilmektedir.  

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ortadoğulular Kurs Merkezi Yenimahalle`de açıldı!

Ortadoğulular Kurs Merkezi Yenimahalle`de açıldı!

Ortadoğulular Eğitim Kurumları başarı hikayesini sürdürmeye 15 şubesiyle devam ediyor.

← Devamını Oku

Çukurambar Dershane

Çukurambar Dershane. Sınava hazırlıkta kaliteli eğitim çok önemlidir. Uzman öğretmen kadrosuyla çukurambar dershane liseye hazırlık sınavından üniv...

Devamını Oku →

Ankara Butik Dershane

Ankara Butik Dershane

Ankara da Butik Dershanesiyle hizmet veren ortadoğulular eğitim kurumu az Mevcutlardan oluşan gruplarıyla ek binasında faaliyet göstermektedir. Bu...

Devamını Oku →

Kızılay dershane

Uzun yıllardan bu yana dershaneler hem okulların hem de sınavlarda öğrencinin en büyük yardımcıları arasında yer almaktadır.

Devamını Oku →

Ankara dershanesinde sınava hazırlık

Sınav sisteminin her yıl düzenli olarak değiştiği ve giderek eleyici zor bir sınav haline geldiği gözden kaçınılmaz bir gerçektir.

Devamını Oku →

Ankaradaki en iyi dershane

Ankara’daki en iyi dershanesi olan kurumumuz sağladığı avantajlar ve 16 yıla dayanan tecrübesi ile birçok velinin ve öğrencinin tercihi haline gelm...

Devamını Oku →

Ankara özel öğretim kursları

Eğitim, bireyin kendi yaşantısı yoluyla, kasıtlı bir biçimde istendik değişiklikler meydana getirme süreci olarak tanımlanmaktadır.

Devamını Oku →

Ankara Dershane

Bu yıl eğitim öğretim yılına büyük değişikliklerle başladık. Bu değişiklerden bir tanesi de liseye giriş sınavı olarak belirlenen olarak bilinen TE...

Devamını Oku →

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.