TYT YKS kursu

Yayımlanma Tarihi 29.8.2018


TYT YKS kursu

Sınav sisteminin sürekli değişmesi ülkemizin gerçeklerinden biridir. Sınav adayı öğrencilerin alıştığı sınav sistemlerinin düzenli olarak değişmesi sebebiyle öğrenciler sürekli bir tedirginlik içerisindedir. Son olarak üniversiteye giriş sınavları değişmiştir. Bir süredir gerçekleşen YGS ve LYS başlığı altında iki oturum şeklinde yapılan üniversiteye giriş sınavları kaldırılmıştır. Eski sistemde öğrenci ilk oturuma mart ayında ikinci oturuma haziran ayında haftalara bölünmüş bir şekilde girmekteydi. İlk oturumda 180 puan barajını geçen öğrenci ikinci oturuma girme hakkı kazanmaktaydı. Haziranda yapılan ikinci oturumda öğrenci hafta hafta 5 oturum şeklinde yapılan sınav silsilesine kendi alanında olan bölümlerine sınavlarına girmekteydi. 7 yıl devam eden bu sınav sistemin değişeceğine dair 2017’nin eylül ayında açıklama yapıldı. Kısa süre sonra Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’dan ilk defa bu sene uygulanacak olan sınav sisteminin nasıl olacağı hakkında açıklama geldi. Temel yeterlilik sınavı (TYT) ve yükseköğretim kurumları sınavı (YKS) başlığı altında tekrar iki oturum şeklinde sınav yapılacağını duyurusunu yaptı. Yeni sınav sisteminde üniversite adayı öğrencilerimiz sınavı bir gün içerisinde tamamlayacaklar. Öğleden önce ilk oturum olan TYT sınavına girecekler 150 puan olarak belirlenen iki yıllık barajını, 180 olarak belirlenen dört yıllık üniversite barajını geçiceğini tahmin eden öğrenciler öğleden sonra yapılacak ikinci oturum olan YKS’ye girecekler. Böylelikle iki oturum şeklinde gerçekleşecek olan sınavı birgün içerisinde tamamlayacaklar. İlk oturum olarak belirlenen TYT’de öğrencilerin karşılarına 100 soru çıkıcak. 40 türkçe, 40 matematik, 20 sosyal bilimler başlığı altında tarih, felsefe ve din kültürü sorusu, 20 fen bilimleri başlığı altında fizik, kimya ve biyoloji sorusu öğrencilerin karşılarına çıkıcak. İlk oturumda öğrencinin temel yeterliliği ölçülecek. Anlama yorumlama temelinde olan sorularla öğrenci ilk oturumu tamamlayacak. Verdikleri öğle molasının devamında öğrenci ikinci oturum olan YKS sınavına girecek bilgiye dayalı olan bu sınavda öğrenci kendi alanının sorularına cevap arayacak. Bu etapta öğrencilerin karşına 40 türkçe, 40 matematik, 40 fen bilimleri, 40 sosyal bilimleri sorusu çıkıcaktır. Öğrencinin bu iki oturum sonrası aldığı puan iki yıl geçerli olacaktır. Bu da bize yeni sınav sisteminin ALES sınav sistemine benzediğini göstermektedir. Bu süreçte öğrenciye büyük rol düşmektedir. İki oturum şeklinde gerçekleşicek olan sınavın konularını bir sene boyunca bir arada yürütmeleri gerekir. Bu konuda gerekli eğitim desteğini almaları şart haline gelmiştir.

     Ortadoğulular Eğitim Kurumları yeni sınav sistemine uygun ve güncel dershane olarak öğrencilerimizin yanındayız. TYT YKS Kursu Ankara olarak yeni sınav sistemine uygun ders sisteminin yer aldığı uzman kadrosu ile 16 yıldır hizmet vermekteyiz. TYT YKS Kursu kızılayda Ankara’nın merkezinde bulunmaktadır. Gençlerimizin bu zorlu süreçte yapabilceklerinin daha iyisini yapması konusunda onlara her türlü yardımda bulunmaya hazırız. TYT YKS Kursu Ankara olarak bünyemizde barındırdığımız psikologlarımız yardımıyla öğrencilerimizi psikolojik olarak sınava hazırlamaktayız. Ortadoğulular Eğitim Kurumları alanında uzman, güler yüzlü öğrencilerimizle uyumlu öğretmen kadrosu ile karşılarına çıkıcak olan yeni sınav sistemine en uygun şekilde hazırlanmaktayız. TYT Kursu Ankara olarak sağladığımız rehberlik hizmeti ile beraber öğrencinin sınav kaygısını üzerinden atmalarında ve kişisel sıkıntılarını çözmektedir. Her öğrenci ile birebir ilgilenme fırsatı ile onlara ev ortamında nasıl çalışmaları gerektiği konusunda gerekli çalışma planları hazırlamalarına yardımcı oluyoruz. Ortadoğulalar Eğitim Kurumlarında öğrenciye sağlanan bireysel etütler sayesinde öğrenci  üniversite sınavına hazırlandığı süreçte çözemediği soruları ve kafasında takılı kalan konulara yanıt bulmaktadır. TYT YKS kursu Ankara öğrencilerimiz yanısıra öğrencilerimizin ailelerinde bu zorlu süreçte yanında yer almaktadır. Bu süreçte öğrenci ile arasında nasıl bir ilişki olması gerektiği konusunda onlara yardımcı olmaktayız. Ortadoğulular eğitim kurumları başlığı altında verdiğimiz eğitimde sınıflar butik dershane mantığı ile 10-12 kişi yer almaktadır. TYT YKS Kursu Ankara olarak her öğrencinin bizim için özel olduğunun en büyük göstergesidir. Alternatif dershanelere göre sınıf sayılarının daha düşük olması sayesinde öğrenci dersle bir bütün şeklinde özel ders niteliğinde eğitim hizmeti almaktadır. TYT YKS Kursu Ankara olarak öğrencinin ders esnasında kafasına takılan konulara anında yanıt alması onların en büyük avantajı haline gelmiştir.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları yeni sınav sistemine uygun en güncel dershane olarak  uzman öğretmen kadrosu, rehberlik servisi, bireysel etüt kolaylıkları ve psikologları ile beraber 2002'den beri hizmet vermekte ve siz değerli öğrencilerimizle hizmet vermeye devam edecektir.

Dershanenimizde Güvenlik

Eğitim sürecinde çocuklarımız evlerinden daha çok vakitlerini okullar, dershaneler gibi eğitim kurumlarında geçirmektedir.  Bu zorlu süreçte velilerimiz çocukları konusunda hep bir endişe içindedir.

← Devamını Oku

Ankara Dershane ve Başarı

Mezun öğrencilere yönelik hizmet ve eğitim veren kurumlardan birisi de Ankara Dershane Kızılay Ortadogulular Eğitim Kurumu en fazla ders saatiyle öğrencilerin eğitimde eksiksiz bir şekilde sınava hazırlanmalarını sağlamaktadır. 

Devamını Oku →

9. Sınıf YKS SINAVI (TYT - AYT)

9. sınıflara özel bir programdır. Uzman ders öğretmenlerinden birebir etüt verilir. Uzman rehber öğretmenlerinden psikolojik destek verilir. Uzman eğitim koçlarından profesyonel eğitim koçluğu verilir.

Devamını Oku →

10. Sınıf YKS SINAVI (TYT - AYT)

10. sınıflara özel bir programdır. Uzman ders öğretmenlerinden birebir etüt verilir. Uzman rehber öğretmenlerinden psikolojik destek verilir. Uzman eğitim koçlarından profesyonel eğitim koçluğu verilir. Bir yıl boyunca toplam 656 saat ders

Devamını Oku →

11. Sınıf YKS SINAVI (TYT - AYT)

11. sınıflara özel bir programdır. Uzman ders öğretmenlerinden birebir etüt verilir. Uzman rehber öğretmenlerinden psikolojik destek verilir. Uzman eğitim koçlarından profesyonel eğitim koçluğu verilir. Bir yıl boyunca toplam 808 saat ders

Devamını Oku →

11. Sınıf YKS SINAVI (TYT - AYT)

12. sınıflara özel bir programdır. Uzman ders öğretmenlerinden birebir etüt verilir. Uzman rehber öğretmenlerinden psikolojik destek verilir. Uzman eğitim koçlarından profesyonel eğitim koçluğu verilir. Bir yıl boyunca toplam 1055 saat ders

Devamını Oku →
Kızılay Butik Dershane

Kızılay Butik Dershane

Üniversite sınavına hazırlanmak isteyen öğrencilerin genelde tercih ettiği kurumlar Kızılay’da bulunmaktadır. Kızılay konumu gereği birçok öğretim kurumunu içinde barındırır.

Devamını Oku →
Ankara Butik Dershane

Ankara Butik Dershane

Ankara da Butik Dershanesiyle hizmet veren ortadoğulular eğitim kurumu az Mevcutlardan oluşan gruplarıyla ek binasında faaliyet göstermektedir. Butik dersane kısmında öğrencilerin rahat edebilmesi açısından zaten az Sayılarda sınıf mevcudu olmasına rağmen sınıf miktarını da çok fazla tutmamaktadır.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


YKS Kursu Ankara Kızılaydaki YKS dershaneleri Kızılay’ın En İyi Dershanesi Kızılaydaki dershaneler Kızılay dershane Kızılay Butik Dershane Önerisi Dershane Ankara Ankarada dershane Ümitköydeki dershaneler Ankara özel öğretim kursu fiyatları Ankaradaki En İyi Dershaneler Ankaranın en iyi sayısal dershanesi Ankara dershane fiyatları Dershaneler Batıkent Çayyolundaki dershaneler Ankaradaki dershaneler Ankara YKS kursları Ankara Dershane Önerisi Ankaradaki en iyi dershaneler YKS kursu Ankara Dershaneler Batıkent Etimesgut dershane Ankara dershane önerisi Çankaya dershane ANKARA DERSHANE ÜCRETLERİ Etlikteki Dershaneler Çankaya Dershaneleri İstanbul dershane Ankaradaki Tyt Dershaneleri Kızılaydaki MYS Dershaneleri Etimesguttaki dershaneler Ankara dershane Ankara özel öğretim kursu Kızılay butik dershane fiyatları Ortadoğulular Eğitim Kurumu Ankaradaki dershaneler Ankaradaki özel anadolu liseleri Ankaranın en iyi dershaneleri Çankayanın en iyi dershanesi YKS Kursu Kızılay TEOG Kursları Öğrenci Koçluğu Butik Dershane Avantajları Butik Dershane Nedir? Ankara Kızılayın En iyi Dershanesi Bursluluk Sınavı YKS ve Dershane Temel Lise Bünyesinde Rehberlik Hizmeti Ankara Dershane ve Değişen Sınav Sistemi Dershane Fiyat Çeşitliliği ve Bizim Fiyat Politikamız Temel Lise Yabancı Dil Eğitimi Temel Lise Seviye Tespit Ankara Dershane ve Psikolog YKS Eğitimimiz Dershane Bünyesinde Verilen Etütler Ankara Dershanesi Bünyesinde verilen Psikolojik Danışmanlık Ankara Temel Lise Bünyesinde YKS eğitimimiz Ankara Dershane Veli Bilgilendirme Sistemi Ankara Butik Dershane ve Temel Lise Rehberlik Servisi YKS Nedir? Ankara Dershanesi Öğrenci Koçluğu Ankara Dershane Ödev Takibi Ankara Mezun Dershanesi Öğrenci Etüt Sistemi Özel Ders Nedir? Dershanelerin Öğrenme ve Sınav streslerindeki Etkileri YKS TYT İçerikleri Dershanenimizde Güvenlik TYT YKS kursu Ankara Dershane ve Başarı Dershanede Ankara Ortadoğulular Farkı Ankara Yenimahalle Dershanesi Ankara Matematik Kursu Yaz Okulu Butik Dershane Ayrıcalığı Etkili Ders Çalışma Yöntemleri Sınav Kaygısı Sınav Sisteminde Yapılan Değişiklikler Ankara Dershanesi Hizmetlerimiz Dershaneden Temel Liseye Geçiş Matematik Dershanesi Kızılay dershane Ankara dershanesinde sınava hazırlık Ankaradaki en iyi dershane Ankara YKS-TYT eğitimimiz Kızılay matematik kursu Ankara özel öğretim kursları Gölbaşındaki Dershaneler Etimesguttaki Dershaneler Sincandaki Dershaneler Mamaktaki Dershaneler Ankara Dershane Çankaya Dershane Pursaklardaki Dershaneler Kızılaydaki Özel Liseler Yaşamkentteki Dershaneler Ümitköydeki Dershaneler Batıkentteki Dershaneler MYS KURSU ANKARA TYT AYT Kursu NEREYİ DÜŞLÜYORSAN ORAYA AİTSİN... Ankara Özel Anadolu Liseleri Listesi Yenimahalledeki Dershaneler Dershane Ankara Çayyolundaki Dershaneler ANKARADAKİ EN İYİ DERSHANELER EĞİTİMİN ÖNEMİ SINAV SİSTEMİNDE YAPILAN DEĞİŞİKLER Pursaklar Dershane MEZUNA KALMA MESELESİ MATEMATİĞİN ÖĞRETİMİNDE YAŞANILAN ZORLUKLAR Ankara Dershane Sınavlara Hazırlık Etlik Dershane Ankara Dershane Önerisi ERYAMAN DERSHANELERİ KIZILAYDAKİ EN İYİ DERSHANELER KIZILAY DERSHANE ÜCRETLERİ YKS Kursları Kızılay Kızılay Kurs KIZILAYDAKİ YKS KURSLARI SİNCAN DERSHANELERİ BATIKENT DERSHANELERİ KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER ANKARADAKİ MYS DERSHANELERİ Çankayadaki Dershaneler KIZILAYDAKİ DERSHANELER TYT DERSHANESİ KIZILAY YKS DERSHANESİ ANKARA ERYAMANDAKİ DERSHANELER ANKARA ÖZEL ORTAOKUL ANKARA ÖZEL İLKOKUL ÖZEL ANAOKULU KIZILAY MEZUN DERSHANESİ ANKARADAKİ YKS KURSLARI ANKARA YKS KURSLARI Ankara Özel İlkokul Çayyolundaki Butik Dershaneler Kızılaydaki TYT Dershaneleri MYS Dershanesi Ankara MYS Dershanesi Kızılay Ankaradaki MYS Dershaneleri