YKS ve Dershane

28.8.2018    104


YKS ve Dershane

Kızılay konumu itibariyle birçok dershanenin adresi olmuştur. Öğrenciler Kızılay da en iyi dershanede eğitim almak için araştırma yapar. Hedefi yüksek olanların tercihi her zaman Ortadoğulular Eğitim Kurumları / Kızılay olmuştur. Ortadoğulular Eğitim Kurumları Ankara Kızılay, Atatürk Bulvarı No:135 adresinde yedi katlı binasıyla öğrencilerine hizmet vermektedir. YKS ye hazırlanan ve başarılı olmak isteyen herkesin tercih ettiği tek adres Ankara Kızılay Ortadoğulular Eğitim Kurumları dır.

YKS 'ye Hazırlanmak

YKS ye tekrar hazırlanmak isteyen mezun öğrenciler, daha fazla yıl kaybı yaşamamak için kaliteli bir dershane beklentisine girerler. Özellikle Kızılay merkezde bulunan adreslerde araştırma yaparlar. Ortadoğulular Eğitim Kurumları/Kızılay, mezun öğrenciler için hazırlanan özel programları ile öğrencilerini eksiksiz YKS ye hazırlar. Birebir soru çözümleri ve etütleri ile de programları destekler.

 YKS ye hazırlanmak isteyen öğrencilerin ilk gidecekleri yer Ankara/Kızılay dır. Çünkü merkezi yer olması nedeniyle en iyi dershaneler burada mevcuttur. Dershanenin yanı sıra dershane fiyatları da öğrenciler için önemlidir. Ortadoğulular Dershanesi Ankara Kızılay, alanlarında uzman öğretmen kadrosu, yayınları, birebir etüt programları ve uygun fiyatlarıyla gereken tüm kolaylığı öğrencilerine sağlıyor. Sizlerde kaliteden ödün vermeden uygun fiyata dershaneye kayıt olmak istiyorsanız Ortadoğulular Dershanesi Kızılay a mutlaka uğramalısınız.

Kızılay 'da Butik Dershane

 Kızılay da butik formatında eğitim veren sayılı dershane vardır. Genelde 12.sınıf ve mezun öğrencilerin tercih ettiği butik dershanelerin başında Ortadoğulular Eğitim gelmektedir. 5-8 kişilik özel sınıflardan oluşan butik modeli ile Ortadoğulular Eğitim öğrencilerine özel program ile YKS sistemini en iyi şekilde vermeyi başarmıştır. Kalabalık sınıflarda verilen eğitimin yetersiz geldiğini düşünen veliler, az mevcutlu sınıfları tercih etmiştir. Bu noktada Ortadoğulular Temel Lisesi uygun ücretler ile doğru tercihin adresi olmuştur.

Bursluluk Sınavı

Öğrenciler her yıl, belirli zaman dilimlerinde dershanelerin yaptığı bursluluk sınavlarına girerler.

← Devamını Oku

Temel Lise Bünyesinde Rehberlik Hizmeti

Rehberlik hizmeti temel lisede ve okul sisteminde olması gereken en önemli branştır. Rehberlik hizmeti kayıt olan öğrencilerin velileri ile iş birl...

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Ankara eğitimi en iyi dershane Kızılayda en iyi özel öğretim kursu Ankaranın en kaliteli dershanesi Çankaya dershane fiyatları Ankara dershane Kırıkkale dershane Çankaya mezun dershane Ankaranın en iyi dershanesi Ankara dershane listesi Çankayadaki dershaneler Çankaya dershane Kırıkkale dershane ücretleri 2019 Kırıkkale dershane önerisi Özel öğretim kursu Kızılay Kızılaydaki özel öğretim kursları Kırıkkale dershane fiyatları Konya dershane Kayserideki özel öğretim kursları Öveçler özel öğretim kursları Özel öğretim kursu Kızılay Kızılay özel öğretim kursu Ankara ücretsiz spor kursları İŞKUR Ankara kursları En iyi 10 Çankaya etüt özel ders Ankara dershaneleri eğitim kalitesi Ankara dershaneleri Konya dershane yorumları Samsun Özel Eğitim Kursu Ankara dershane Konya dershane fiyatları Kayserinin en iyi dershanesi Çankaya üniversite hazırlık kursları Kırıkkaledeki en iyi dershaneler Ankara Kızılay özel eğitim kurumları ücretleri Ankara en iyi üniversite hazırlık kursları Kırıkkaledeki en iyi dershaneler Kırıkkalenin en iyi dershanesi Kırıkkale mezun dershane Kırıkkale dershaneler Dershane Kırıkkale Özel öğretim kursu Konya Konyanın en iyi dershanesi Kızılayın en iyi dershanesi Kayseri özel öğretim kursu fiyatları En iyi 10 Ankara etüt merkezi Ankaradaki özel öğretim kursları Kayseri dershane yorumları Özel öğretim kursu Kayseri Kayseri özel öğretim kursu Kayserideki dershaneler